Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Általában a prosztata gyógysze...

Általában a prosztata gyógyszerek /fitoterapeutikumok/ csak kb.3 hónap után hatnak?

Figyelt kérdés

Kérem, hasonló kezdeti stádiumban lévő sorstársaim,válaszát!

Irjanak, minnél több hasznos tanácsot elfogadok.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat...

Kinél mennyi idő múlva állt be javulás,a gyógyszer szedését

követően??



2015. márc. 9. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt onnan tudom, hogy a gyógyszeremnek (omnic) kellemetlen mellékhatása volt. Kértem a szakorvosomat, hogy írjon helyette másikat - minde4n további nélkül megtette, azzal a megjegyzéssel, hogy 3 hónapig védtelen leszek.
2015. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javulás nem állt be (ill. mem is fog), de a rendszeres gyógyszer szedéssel jól szinten lehet tartani a jóindulatú pr. megnagyobbodást. Évente egyszer van kontrol vizsgálat (ill. rendkívüli panasz esetén gyakrabban). 2 évente PSA (prosztata sistem antigén) vizsgálat, melyel az esetleges rákos sejtek meglétét mutatnák ki. Én már 15 - 20 éve élek együtt ezzel a nyavajával, ki lehet birni - az állapotom nem romlik.
2015. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindkettőtöknek a választ!

Jó egészséget kívánok:-)

2015. márc. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!