Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után, ez még...

Fitymafék műtét után, ez még változni fog?

Figyelt kérdés

Öt hete volt egy fitymafék műtétem. Nem távolították el (szerintem) az egészet, hanem csak meghosszabbították.


Ahol visszavarrták a fitymát a péniszhez, ott a varrat megsérült egyszer, és vérzett.


Vártam egy hónapot, csak után erőltettük, de rögtön megsérült, éreztem egy kellemetlen érzést és vérezni kezdett. Lehet, hogy több a gyógyulási ideje?


És most úgy látom, hogy a fitymát még mindig a fék tartja, ami bár lejjebb van (így hátrébb tudom húzni a fitymát), de most mintha rövidebb lenne. És merev állapotban érzem, ahogy feszül, és félek, hogy megint megsérül.


[link]


Itt vannak a képek, és bejelöltem néhányan, hogy hol sérült meg (hol varrták vissza). Nem nagyon élesek, de aki valamennyit ért hozzá, az remélem látja miről beszélek.


A kérdésem az, hogy az ott egyáltalán a fék e, vagy csak a heg, és majd jobban begyógyul e, és már nem a fék fogja tartani a fitymát?


Vagy az a fehér ott még mindig a fék, és az már nem gyógyul tovább? Mert akkor lehet, hogy még egy műtét kell, hogy az egészet eltávolítsák.


Kértem már időpontot, hogy megnézzék, de csak április közepére tudtak adni. (Amúgy ilyenkor írhatok a műtő orvosnak e-mailt, hogy mehetek e kontroll vizsgálatra? És akkor vele beszélek egy időpontot, nem kell megvárni a szakrendelési időpontot, ahol más orvos van, mint aki műtötte?)



2015. márc. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Egy féket ha rövid teljesen le kell műteni.De már olvasom azt is elég ha átvágják,ezt viszont cáfolták az előző esetben .Nekem az a magán véleményem erről,a lusta dokik csak átvágják.Aztán tovább marad a feszülés .Én most a helyedben elmennék az urológiára ,teljesen mindegy ki az orvos ott.Mond el a panaszodat,hisz nem neked kell szégyenkezni a rossz megoldás miatt .Csak a szenvedő leszel megint,ha korrigálásra kerül sor .
2015. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Off. : A makkod miért néz így ki?
2015. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hámlik, de már egyre kevésbé. (lehet mert egy ideig neogranormonnal kentem, erre tudok gondolni)
2015. márc. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!