Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs magömlésem?

Miért nincs magömlésem?

Figyelt kérdés
Üdv!Lassan 16 éves Debreceni fiú vagyok.A helyzet az lenne,hogy rendes értelemben még sohasem vertem ki.Éjjeli magömlés volt vagyis biztos,hogy valami kijött de,hogy ondó is volt-e azt nem tudom.Ébren bárhogy próbálom nem megy.190 centi vagyok és 75 kg.Szőrösödés meg minden van.Lent 16.5 cm szóval nem vagyok fejletlen.Őszintén nem értem mi van,van időpontom az urológushoz de ott sem nagyon tudom mit mondjak?És ha esetleg valami nem jó tud valamit kezdeni velem?Vagy közli,hogy sosem lesz gyerekem?Nagyon félek stresszelek emiatt.A másik,hogy igazából úgy érzem,hogy nem hiányzik az életemből vagyis felállni felszokott de,hogy így random elkezdjem...elfoglalt vagyok és lehet túl gyerek belül.Tanácsok?

2015. márc. 20. 16:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
És olyankor nyugodtak a körülmények? Nem vagy feszült vagy nem aggódsz, hogy megzavarnak közben? 5 perc nem olyan sok. Lehet, hogy csak tovább kellene próbálkoznod!
2015. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ám szerintem az orvos sem nagyon tud először sokat tenni. Megnézi, megtapogatja a lompost, a heréket, az ágyék tájékát, felhúzza a fitymát, benyúl a végbeledbe és megtapogatja a prosztatát. Lehet hogy megkér állítsd fel. Megtapogatja úgy is. Kiverni ő sem fogja. A leírtak alapján nincs szükség hormonokra. Méreted megfelelő, szőrösödés van.

Ha volt már éjszakai magömlésed, vagyis ürült már álmodban szerintem akkor semmi baj nincs. Csupán kicsit több ingerre van szükséged ahhoz hogy elélvezz. Ami majd ha csajjal csinálod nem hátrány. Szánj rá több időt mint 5 perc. Csináld olyankor amikor éjjel arra ébredsz, hogy nagyon áll. Vegyél valamilyen síkosítót és úgy próbálkozz. Ha nem kamu a kérdés és tényleg az van amit leírsz, akkor szerintem most nincs több teendő. játszogass vele ha nyugodt a körülmény és megtörténik hamarosan. Csak akard!

2015. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu....nem tudom milyen beteg állatok írnak ki ilyenből kamu kérdést.Ez halál komoly.Éjszakai biztos,hogy volt sőt előváladék is sokszor viszont ez egy nagyon stresszes év volt nagyon sokat szorongtam minden miatt,lehet ettől is.Utoljára Decemberben volt éjszakai magömlésem.Vegyek síkosítót?De attól jobb lesz?Sokszor érzem,hogy ha próbálkozok lezsibbad vagy dörzsölődik és az már inkább kellemetlen.
2015. márc. 20. 17:17
 14/30 anonim ***** válasza:
A síkosítóval sokkal jobb. Használd bőven. Teljesen más érzés lesz.
2015. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
DM-ben vegyek?Vagy hol?Olyan ciki ilyeneket venni nem?Mármint ilyen fiatalon..nem néznek ki a boltból? :/
2015. márc. 20. 17:21
 16/30 anonim ***** válasza:
Ha ez ciki neked, megpróbálhatod fürdés közben és akkor nem kell még síkosító sem. Vagy vegyél babaolajat, de ha nincs más, még valamilyen testápoló is megteszi.
2015. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó bemegyek én megvenni csak...olyan furcsa...nektek nem volt furcsa ilyeneket venni?Pl óvszer...
2015. márc. 20. 17:27
 18/30 anonim ***** válasza:
Az orvosnál nem ciki ami fentebb le van írva. Én inkább 10x veszek síkosítót és óvszert mint egyszer a doki fogdossa és megujjazzon.
2015. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
...... :D de legalább azt mondaná,hogy nincs semmi bajom...legalább ennyi lenne
2015. márc. 20. 17:30
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod nincs,csak még nincsenek benned erős nemi ösztönök ennyi.


Ha éjszaka volt magömlésed akkor nincsen semmi bajod.

2015. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!