Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmat érzek az alhasnál,...

Fájdalmat érzek az alhasnál, ez sérv?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 3 napja kezdtem el érezni a hasam bal oldalán a köldököm alatt fájdalmat. Semmi egyéb panaszom sincs, nem érzem rosszul magam. Ez lehet, hogy sérv? Kitüremkedést nem látok és nem is érzek, bár kövér vagyok, így lehetséges, hogy nem is tudnám látni? Vagy ez csak hasfali húzódás? Aznap, amikor elkezdtem érezni este, tesin fekvőtámaszoztunk. Tehát csak a köldököm alatt, bal oldalon érzem ezt a fájdalmat. Ha állok nem is érzem, ülve sem fáj, köhögésnél sem fáj. Ha viszont lehajolok, akkor már fáj. Aki tud ezzel kapcsolatban segíteni, annak előre is köszönöm a válaszát!

2015. márc. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak a tesi következménye.
2015. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy serv,inkabb huzodas
2015. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez fájdalom.

Diagnózist orvos állapít meg személyes vizsgálat alapján, amely feltétlenül tartalmaz kézzel való érintést is, nem pedig az internet közönsége.

2015. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Bocs 3 as ,de te is megállapitottál akkor valamit ,bár nem lehetsz orvos .Képzeld nekem mikor ilyen volt,hozzá sem ért ,csak ránézett .
2015. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!