Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tökön rúgtak, mi bajom lehet?

Tökön rúgtak, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Eddig egyszer rúgtak tökön.... körülbelül 3-4 percig eléggé fájt... Ez a rúgás pár hete történt..


És megvagyok ijedve.. most akkor nem lehet gyerekem?!


Vagy mennyi esély van rá, hogy maradandó sérülést okoz 1 tökön rúgás?

Ha maradandó sérülést okoz, akkor a rúgás is továbbig fáj? O.o



2015. márc. 21. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem érzékelsz semmit és megtalálod mind a 2 mogyit akkor lehet még mókusod.Ja, gyereked is.
2015. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől terméketlenné válna az ember, akkor egy focistának se lenne gyereke.
2015. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

xDD


Komolyan?

Az a gond, hogy szerintem jó pár rúgást kapni fogok még.... vannak lányok az osztályban akik biztos, hogy tökön akarnak rúgni :DD



Mennyire fog fájni, ha maradandó? Vagy mi a jele annak?

2015. márc. 21. 23:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem annyira jó poén.. az első csajt, aki ezzel próbálkozik alaposan rakd helyre.
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Összes csajt irányítsd hozzám, hogy helyetted engem rúgjanak tökön. :) ;)
2015. márc. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan ismerőseim, akiknek szexuális izgalmat okoz, ha tökön rúgják őket. Szerintük ez nagyon élvezetes, volt olyan is, hogy én rúgtam tökön az egyiket és nagyon élvezte. Az esetek 99,99 százalékában ennek nincs káros hatása, csak a fájdalom akkora, hogy mindenki megijed. A herék nagyon strapabíró szervek, akkor sérülhetnek inkább, ha nem tudnak elmozogni valami nagyon kemény vagy éles tárgy elől. De láttam én már tűvel átszurkált heréket is, igaz, azt nem tudom, az illető akart-e gyereket utána.

Szóval, ha erre vágysz, hogy sokan rúgjanak tökön, igyekezz, hogy ne dühből tegyék :)

2015. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

a tökön rúgás testi sértés, csak szólok

ez nem poén, hanem bűncselekmény

ne engedd meg senkinek

akár maradandó károsodást is sznevedhetsz

akkor az elkövető akár letöltendőt is kaphat


továbbá van itt olyan akinek emiatt lett heresorvadása,

majd akkor a csajok fizetnek neked több milliós kártárítést?


osztályfőnöknek szólni, hogy beszéljetek erről osztályfőnöki órán, név nélkül

2015. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod ennyitol,de ne hagy hogy csqk ugy rugdossanak ott.
2015. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég jól megfogalmazta a 7 es a választ neked .Amelyik csaj ezt nem akarja tudomásul venni ha figyelmezteted,akkor mondjad neki,rúgás alkalmából eljár a kezed,és nagyon mellen vágod .Ez legalább annyira fájdalmas ,és veszélyes dolog .Sok mindent kíbírnak a herék ,de azért mindent mégsem .
2015. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát az én Apámmal az volt, hogy hülyéskedtek a haverjaival (kb. annyi idős korukban mint te) és úgy herén rúgták, hogy kezelni kellett. Nem tudom mi történt vele, de megsérült, de ezt csak lazán mesélte el, mintha vicces lenne. Álltalábab egy rúgástól nem lesz bajod, de ha túl sokszor megesik, nem mernék biztosra fogadni, hogy nem történik vele semmi. Azért csak vigyázz a töködre. :) Nem kell mellen verned, ha valaki ezt csinálja veled, de azért utalhatsz rá, hogy jól esne-e neki, meg h nem vicces.
2015. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!