Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki segítsen! Ez mit...

Valaki segítsen! Ez mit jelent? Mikrobiológiai lelet (prosztataváladék) értelmezése.

Figyelt kérdés

Megkaptam a leletet, de a doki nem veszi fel a telefont, és aggódok miatta. Az eredmény a következő:

- Baktérium nem tenyészett ki.

- Sarjadzó gomba nem tenyészett ki.

- Ureplasma urealyticium nem tenyészett ki.

- Mycoplasma nem tenyészett ki.


Valaki segítene? Ez most mit jelent? jó, vagy rosszat?


21/F



2015. márc. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jót :) "nem tenyészett ki" tehát nem találtak benned se gombát, se bacit, se mást... :)
2015. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is a "nem tenyeszett ki"bol mondom hogy oke vagy :)
2015. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen abból hogy nem tenyészett ki én is arra gondoltam, hogy oké. Nagyon szépen köszönöm!!
2015. márc. 25. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív lelet! Minden ok.
2015. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nincs fizikailag semmi tüneted, akkor rendben van. Ha gyulladást érzel, akkor szarban vagy, mert nem tudják kitenyészteni az okot. Gondolom nem véletlen kért tenyésztést. Ha érzed, hogy nincs rendben a húgyutad, ne hagyd magad lerázni :)
2015. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából a párom nőgyógyásza küldött el erre az egészre, én magamon nem éreztem semmi különöset akkor sem és most sem.
2015. márc. 26. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!