Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarom lehet...

Merevedési zavarom lehet prosztatagyulladástól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csajozós típus, 27 éves vagyok és egy kezemen meg tudom számolni hány nővel volt eddigi életem során dolgom. Be van gyulladva a prosztatám már 2 éve, eddig 2 urológusnál voltam, mindkettő erős gyógyszereket írt fel. 1,5 hónapig szedtem antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt, de semmit nem használt. Vizelésnél és ülés közben szoktam érezni enyhe fájdalmat. Vizeléskor pedig érzem hogy enyhén megnő. Nőkkel nem merek kapcsolatot létesíteni, egyrészt a gyulladás miatt másrészt mert nem érzem teljesen se a vágyat, se azt hogy fel akarna állni. Lehet ez a gyulladástól? Eléggé depressziós vagyok, nemtudom mit tegyek. Nem hiszem el hogy ezt nem lehet meggyógyítani.

2015. márc. 27. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy tesztoszteron szint mérést csináltassak-e, lenne-e értelme? Ha igen, akkor ezt hol kérhetem? Az sem gond ha fizetnem kell érte.
2015. márc. 27. 19:18
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam hogy gyakori maszturbálás segíthet rajta, én viszont pont az ellenkezőjét érzem.
2015. márc. 27. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki okok miatt van merevedesi gond.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet p.gyulladástól. Miket szedtél eddig? Ami használ picit 2hét alatt az jó. Doxyt szedtél már?
2015. márc. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Forcid Solutab és Brexin.. nem igazán használtak
2015. márc. 28. 11:31
 6/7 anonim válasza:

Nem a tesztoszteron a gond. Nekem csinaltak trsztet, azzal minden rendben volt. Ilyenkor az van, hogy valszeg kronikus prosztatagyulladásod van, ami nagyon nehez gyógyithato. Én 9 eve szenvedek ebben 25 vagyok. Vagy 6 ember latott mar koztuk egy andrologus es semmi jot nem tudtak adni.

Nekem gyulladáscsokkento teak segitettek: kisviragu fuzike, cslantea, mezei zsurlo...

Ezek levittek az ingert es mar nem faj annyira igy jobban birom az onmegtartoztatast.

A sok maszti nem hasznal, a heti 1,2 idealis.


Volt vizelet, spermavizsgalat a bp honved korhazban, szfvar rossz korhaz. Mindig negati eredmennyel.

Az esetek tobbsegeben bakterialis fertozestol van ,amit antibiotikummal kezelnek, en nem vagyok orvos, de keress egy jo andrologust es kerd meg, hogy vegezzen tenyeszetet, es ha lehet vizsgaljon venas szokest meg ultrahangot. A fizukai trsztet ugyis elvegzi. Csak azert mondom, hogy ne kelljen 2 hetente mindig külön-kolon megcsinalni...

Pesten a semmelweis korhazban van egy jo specialosta, a nevet mar nem tudom, keress ra.

2015. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a baj az amoxival, hogy nem prosztatára van kitalálva.

A lehetőségeid: valamelyik kinolon, doxy, trimetropin szulfametoxazol. Mindenféleképpen p.gyulladás esetén először kérj egy csomó tesztet. Masszázs utáni vizelet, m. utáni ondó. Tenyésztés és genny is. Ha nincs semmi, és jó a májad, akkor kombinált kezelés a fenti gyógyszer közül valamelyik(ek). Addig amíg meg nem gyógyul +2-4hét.

2015. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!