Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férjemnek véres a széklete,...

Férjemnek véres a széklete, elég nagyon. Az egész wc olyan. Nincs aranyere és semmilyen fájdalmat nem érez. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Gyomorvérzés, ez nem játék, hívjátok ki az ügyeletet!
2010. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Előbbi vagyok!

Amúgy fekete a széklete? A vérzés általában a gyomorból jön, vagy a záróizomzat ha megsérül, az is vérezhet, de kismértékben. Én gyomorvérzésre gyanakszom.... Elég komoly baj lehet belőle, ne játszatok: ügyeletet hívjatok!

2010. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd!!

Gyomorvérzésnél fekete emésztett szurokszéklet van.

Ha piros,akkor alul vérzik és szerintem belső aranyér. Meg kéne mutatni orvosnak.

2010. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azzonal keresetek egy dokit, ha valaki vérzik az már komoly gond.
2010. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vastagbél gyulladás is lehet (sötétebb vér)
2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorvérzéstől nem lesz a WC véres, mert mialatt áthalad a beleken, megemésztődik, és inkább fekete lesz...

Szerintem valamilyen bélgyulladás lehet, esetleg fekély (colitis ulcerosa, vagy hasonlók). Belső aranyér is okozhat ilyesmit. Vidd el belgyógyászatra, csinálnak egy béltükrözést, és kiderül az oka.

2010. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azonnal ügyelet!!!!
2010. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először fordult elő, vagy volt már ilyen? Ha élénkpiros a vér és fájdalmat nem érez, akkor valószínűleg belső aranyér. Persze ezt biztosan csak orvosi vizsgálat döntheti el, hiszen akár rosszindulatú elváltozás is lehet (bár annak egyéb tünetei is szoktak lenni). Proktológust kéne felkeresni.
2010. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedjetek meg rögtön. Lehet belső aranyér, lehet polip is (sajnos meg ennél rosszabb lehetőség is van, de nem kell rögtön erre gondolni). Nekem is volt véres székletem rendszeresen. A vastagbél tükrözésen egy polipot találtak, az okozta. Miután kivették megszűnt a vérzés. Mindenképp járjatok utána! 29F
2010. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már csak meg kell győznöm hogy dokihoz menjen.
2010. febr. 18. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!