Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bevizsgált potencianövelőkne...

Marci1992 kérdése:

A bevizsgált potencianövelőknek van káros hatása? (pl XXL Powering, Natural Power for Men stb. )

Figyelt kérdés
Teljesen egészséges vagyok ,csak néha kipróbálok egy potencianövelőt a nagyobb teljesítményért! És az érdekelne hogy ettől lehetek e impotens ha néha használok ilyen szereket?

2015. márc. 30. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb teljesítményért olvassál el 1-2 szexualitással foglakozó szakkönyvet.Ezután majd minden készítmény mellőzése nélkül is toppon tudsz lenni .A felsorolt készítmények nem érted vannak,ha nem a gyártókér.Észre kellene már venni .
2015. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz pár könyvet ajánlani?
2015. ápr. 8. 16:13
 3/4 anonim válasza:
semmiféle különösebb mellékhatásáról nem tudnék beszámolni, pedig eléggé képben vagyok ezekkel a motyókkal! :)
2015. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem ha megbízható helyről vásárolsz, akkor nem lesz gond... nyilván mindent hamisítanak már manapság, még a gyógynövényes cuccokat is... de ha original eredeti terméket veszel akkor nem lesz gond. én mindig egy helyről vásárolok évek óta és még soha nem volt belőle gondom
2016. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!