Normális?

Figyelt kérdés
Normális egy fiunál 12 évesen a magömlés?
2015. márc. 31. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
12 éveseknél eléggé korai.Jöhet sok esetben valamilyen nedv,de az kevésbé lehet spermium .
2015. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, normális.
2015. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Szerintem is normális! Én olyan bő 12 és fél éves lehettem, amikor megtörtént először. Még nem voltam 13. Nyugalom, minden rendben!
2015. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3 as ebben a korban már képes lettél volna útódnemzésre is ?
2015. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az hogy mi jön ilyen korban az egyénenként változó.
2015. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5 ös ,csak hogy itt magömlésről van szó.Nem kell keverni a szezont a fazonnal .A "mag" ebben a dologban spermiumot jelent.No,ez meg egy görög szó .ezt a herék termelik.Az egyéb nedveket amiket te emlitesz,azt meg egyéb szervek termelik .Amikor már minden szerv termel,akkor lehet beszélni magömlésről is .
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Biológiai értelemben akkor válik serdültté egy fiú, ha megtörténik az első magömlése. 12-14 éves kor körül többnyire erotikus tartalmú álom kíséretében, spontán bekövetkezik az első pollúció, azaz magömlés. Másik gyakori módja az első magömlésnek, hogy a serdülő fiú önkielégítéssel éli át ezt a biológiai és lelki élményt"


[link]


"12-14 éves korban többnyire erotikus álom következtében, éjszaka történik meg az első magömlés."


[link]


"az első magömlés idejére megjelölt átlagéletkor 11-13 között szóródik, a leggyakoribb érték a 12. életév."


[link]


" Az első spontán magömlés Magyarországon, átlagosan 14 éves kor előtt következik be."


[link]

2015. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze normális,vannak akik korábban és vannak akik később êrnek.


Az én családom koránérő volt,nekem 12 éves korom előtt pàr hónappal volt már spermàm.Nővérem 11 évesen menstruált már.

2015. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!