Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékheregyulladás közben...

Mellékheregyulladás közben lehet maszurbálni?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam orvosnál, aki megállapította, hogy mellékheregyulladásom van. Erősen gyanítom, hogy az oka az, hogy az elmúlt hetekben rendszeresen felizgultam (párommal való ölelkezés, stb.), azonban az ő oldaláról jelenlévő probléma miatt kielégülésre nem került sor (a maszturbálásról pedig leszoktam).

Az lenne a kérdésem, hogy a gyulladás jelenlétében káros-e a maszturbáció, vagy éppen a fent említett elkerülése végett ajánlott?



2015. ápr. 2. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy becsaptad a nemi szerveidet .Fel voltak izgulva és az ürités meg elmaradt.Semmit sem lehet meguszni

büntetlenül .A testedet nem tudod átverni,az annál jobban van megszerkesztve .A rendszeres űritésről nem szabad elfeledkezni .Ha most nem masztizol ,az űritést majd megoldja az agy ,éjszakai álom kiséretében .

2015. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már mellékhere gyulladásom. Én 2-3 naponta maszturbáltam, és szerintem jót tett. Egyébként nem attól lehet mellékhere gyulladást kapni amit leírtál. Valami más fertőzéstől kapja a férfi. Ám nagyon lassú gyógyulásra számíts. Eltarthat hetekig.
2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!