Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond van a prosztatámmal?

Gond van a prosztatámmal?

Figyelt kérdés
Úgy hetente max 3-szor szoktam csinálni azt,miután sikerült azután szokott fájni a prosztatám csak 15éves vagyok és én úgy hallottam hogy csak idősebb korba vannak ilyen problémák és az a heti 3 átlagos szerintem

2015. ápr. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt?

Mire gondolsz? (Neve is van, ne szégyelld kimondani!)

2015. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem az ami idősebb korban van.

Nemi izgalomkor termel a prosztata,talán csak az igénybe vétel miatt fájdul meg .

2015. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a prosztata a végbél és a herék között helyezkedik el. Az ezzel kapcsolatos fájdalmak kisugározhatnak előre a pénisz fölé.


De ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ilyen fiatalon prosztataproblémád van. Ha a probléma hosszútávú, fordulj urológushoz!

2015. ápr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a prosztatáddal.

Sokaknál van hogy maszturbálas után kicsit fáj a nemiszerve,van akinek a heréje érzékeny,valaki a végbél fele,vagy hasnál érez fura érzést,feszülést.

2015. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!