Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz nővelö természetes...

Pénisz nővelö természetes tableta szedése megéri e?

Figyelt kérdés
18éves vagyok párom meg van elégedve a méreteimmel de szeretném meglepni ilyen téren és nagyon érdekelne h egyáltalán javasolt e és meg éri e?

2015. ápr. 8. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ember ne legyél már ennyire hiszékeny, mert életed folyamán nagyon sokszor fognak lehúzni, sok pénzel.
2015. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem éri meg, mert nincs olyan, ami hatásos lenne; átverés az egész!!!
2015. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb reklámszöveg a fiúknak/férfiaknak, mert akinek kicsi, az nagyobbat akar, míg aki meg van vele elégedve, az is nagyobbat akar. Szóval méretben határ a csillagos ég - akár a péniszméretről, akár a tablettákról összehordott hazudozás méretről van szó.
2015. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én tabletta nélkül megnövelem neked! Keress meg, ha érdekel és küldöm a bankszámlaszámom.


Csak viccelek, ne légy már hülye.

2015. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Én amúgy sosem értettem hogy a "természetes" meg a "tabletta" szó hogy fér meg egymás mellett. Ami tabletta, az könyörgöm minden, csak nem természetes.
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha ,megéri.De ettől inkább csak okosodsz.Rájössz feleslegesen dobtad ki a pénzt erre .
2015. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Ne vegyél semmit ilyen célból. Csak a pénzedet akarják elszedni! Ha minden működik rendesen, akkor nem kell semmit csinálni vele.
2015. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen mindenképp vedd meg eddig olyan pici kukim volt, hogy nem találtam, de mióta szedem a reggeli merevedéskor mindig arra ébredek, hogy álba vág a vége.
2016. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ostoba hozzászólást még életemben nem láttam. Igenis van természetes alapanyagokból készült inkább kapszulázott készítmény, és nagyonis hatásos. Én is szedem és nagyon szép hatása van az erekció során a pénisz méretére. Nekem alapból 13 cm-es, ezekkel a gyógynövényekkel nem volt ritka a 16 cm-es hossz. És mellesleg nagyon jól védik az egészségedet ezek a gyógynövények, amelyeket már az emberiség nagyon régóta használ. Ilyen van köztük, mint a Ginseng, Maca, Királydinnye (Tribulus Terresstris), vagy a Fűrészpálma stb. Ezek mind növelik a fizikai és szellemi teljesítő képességet, erősítik az immunrendszert, javítják a vérkeringést stb. Én a Szibériai ginsenget már több mint 10 éve szedem. Most vagyok 55 éves és elmondhatatom, hogy alig vagyok beteg, jobban bírom a stresszt, kiapadhatatlan a nemi vágyam, és mellesleg jól teljesítek az ágyban. Ja és majd elfelejtettem a jó öreg fokhagymát, vágyfokozó, és javítja a vérkeringést, ami szintén jó hatással van a pénisz telítettségére, ezáltal a méretére.
2018. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!