Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Klimax? Bekattant?

Klimax? Bekattant?

Figyelt kérdés

Férjem 40 éves. Itthon minden ugyanugy van mint eddig tehat ujabb okot nemtalálok a dologra.

Időnként "bekattan" es nem érdekli semmi.

Pl.hogy be kell fizetni valamit vagy találkozoja van vagy megkérdezni a gyereket mivolt a suliban. Egyszerüen azt mondja,nem érdekel. Máskor meg megcsinálja.

Nem tudom jo helyre irtam-e mert nem tuxom hogy ez micsoda. Betegseg? Öregszik?

Tudtok tanácsot adni?


2015. ápr. 12. 04:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Klimaxnak még korai, inkább depresszió vagy kapuzárási gondok. Amikor azt mondja nem érdekli, mit csinál éppen, el van más dologgal foglalva, vagy semmit? És ez milyen gyakori?
2015. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életközépválság.
2015. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ő nem ott tart,hogy klimaxról lehetne beszélni.

Különben sem úgy zajlik ez mint a nőknél .A legtöbb férfi ezt észere sem veszi,ilyen is volt nála .Valami más ok,okok lehetnek a háttérben .Öregedésről meg szó sem lelet.

2015. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Másr pl.megcsinálgat.

Tehat nem lustaság.

Azt mondom mosogatni kellene,nekiáll porszivozni. De akkor éppen a mosogatás lenne a fontosabb.

Vagy mondja hogy nem megyek,nem étdekel de aztán mégis megy. Nrm fotelban üldógélő lusta.

Ezért nem értem. Ha kérdezem muért nem? Azt mondja nem érdekel.

Köszónöm annak,aki válaszolt.

2015. ápr. 12. 08:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsönek: hullamzó,van hogy napokig tart van hogy csak egyszer mondja,nêha sürübb,gyakrabb.
2015. ápr. 12. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy depressziós? Arra ez a változékony hangulatingadozás elég jellemző! Ő lehet nem így érzi, vagy nem ismeri fel, de ettől még lehet hogy az! Beszélgess vele erről hogy ez így nincs rendben, de finoman, mert lehet nagyon érzékenyül érintené! Lehet nem ártana elkísérned őt egy szakemberhez! Addig vannak erre gyógynövények, kapszulák amelyek a problémán ugyan javíthatnak, de azt meg nem oldják!
2015. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szeretője van, én is így viselkedtem mikor nekem volt
2015. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!