Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? 17 F

Mi lehet ez? 17 F

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy a végbélnyílásom mellett, egészen közel hozzá van egy folt. Nem tudom hogy anyajegy-e, attól sokkal halványabb, szürkés-barnás színe van, nem áll ki egyáltalán... Most nagyon megijedtem mert hát eddig nem úgy "kezeltem" (pl. wcpapír-használat , vagy viszketés során) ezt a területet mintha ott lenne egy anyajegy :( vérzést vagy ilyesmit sosem tapasztaltam de hát elég rossz helyen van mégiscsak... mitévő legyek ?

2015. ápr. 12. 14:56
 1/3 szamo77db ***** válasza:
El kellene menned bőrgyógyászhoz. Tudom, ciki, de akkor is. Voltam úgy, hogy a végbélnyílásom állandóan viszketett, bármit csináltam vele. El kellett mennem bőrszakrendelésre. Ott a főorvosnő, akihez járok, megvizsgált. Igen ám, de az asszisztensei is mind fiatal hölgyek voltak. Megkértem őket, fordítsanak hátat, addig nem tolom le a gatyát. Így aztán a főorvosnő megnézte, még egy erős lámpával meg is világította. Képzelheted, milyen ciki volt. De ezután írt fel nekem kétféle kenőcsöt és egy pár nap alatt elmúlt a viszketés. Minden bizonnyal el kell viselned egy ilyen megtekintést, de enélkül nem tudnak segíteni!
2015. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész testunk területén lehetnek valamilyen színű foltok .Akár pigment foltok is .Ha semmilyen gondot nem okoz ,pl itt,még csak nem is látja senki,akkor minek ezzel orvoshoz menni.Ugy gondolod ő lefogja varázsolni ? Már egy jó ideje ott lehet,és nem idegesitett.
2015. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pigment és anyajegy is bárhol lehet(akar fityma alatt is),ha nem zavaró nem kell piszkálni és bármikor megjelenhet.


De kis aranyér is lehet ott,ez a lakosság 40%-ának van,ez nêha viszkethet,nagyobb wc-zés után kicsit vérezhet is akár erre meg reparon krémet lehet használni.Ezzel sem kell orvoshoz rohanni,de jobb néha ránézni hogy minden rendben van.

2015. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!