Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hydrocele / Hydrokele utáni...

Hydrocele / Hydrokele utáni műtét után segít a bioptron lámpa?

Figyelt kérdés
Pár napja műtöttek hydrocele-vel (here vízsérv), a herét lehet bioptron lámpázni a seb hamarabbi gyógyulása érdekében? Használ? Nem káros a meleg?

2015. ápr. 14. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

a bioptron lampa egy nagy kamu, nulla ertelme van, raadasul egy jo nagy uzleti atbaxas.


ha van egy kis eszed tavol tartod magad tole.

2015. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bioptron lámpa hideg. :) Figyelj.. Nem jó az semmire. Én voltam zepteres de egy akkora átvágás, hogy nem volt képem reklámozni azt a vackot annyi pénzért.
2015. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért kellene a herét ? Gondolom nem az volt kettévágva ,és a viszerek kihuzkodva onnan.Az igazi viszeresség erről szól.

Nálad a here vénájában volt az elzáródás ,és ez volt megszüntetve ,ha már külső sebet emlitesz.Ezt meg miért kellene lámpázni .A sebekben mindig van kicsi gyulladás is,hisz ezért olyan piros színűek . Nem kell ezt még meleggel fokozni .

2015. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én sem látom sok értelmét, de szüleim szerint van pár terület aminél igenis hasznos. Ilyen pl. a sebek gyógyulása. Doki szerint (ország legjobb urológusa) idézem: "Ha önt megnyugtatja, használja nyugodtan."
2015. ápr. 14. 12:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez így sokmindent megválaszol, de a kommenteket is köszönöm. Asszem hagyom a p*csába :D
2015. ápr. 14. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
A doki csak finoman jelezte, hogy szart se ér a lámpád.
2015. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"szüleim szerint van pár terület aminél igenis hasznos"


Sajnos oket is megvezettek ezzel.

2015. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, nekem van színterápiás Bioptron lámpám, de csak torokfájásra, ízületi fájdalomra, arcüreggyulladásra, fejfájásra használom. Sebre nem merném, nem biztos, hogy jó rá a meleg, mert igenis meleg a fénye, egyszer égésre próbáltam, de még jobban lángolt az egész, többet ért a körömvirág krém.
2015. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a lámpa semmit sem ér. :)
2015. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!