Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hallott már valaki a Penidrol...

Hallott már valaki a Penidrol Max pénisznövelő kapszuláról? Esetleg próbálta már?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy valaki használta e már ezt a készítményt és ha igen, akkor tapasztalt e valamilyen változást. Hatásos készítmény? Tényleg megnöveszti a dákót? Nem csak marketing fogás és átverés?? Csak ne okoskodjunk itt, hogy az összes átverés, meg nem lehet növelni csak műtéttel stb... Csak olyan válaszoljon, aki próbálta. Előre is köszi!

#pénisznövelés #Penidrol Max
2015. ápr. 17. 17:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Nem, mert 19 centis a farkam, nincs szükségem rá.
2015. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 21 cm van. De még ennél is többet akartam anno. Szinte mindent kipróbáltam, jól körüljártam a témát! Hidd el jelenleg nem létezik semmi!!! Ami valóban növekedést hozna.Fogadd el amit z élettől kaptál! Vagy dobd ki az ablakon érte a pénzt, erdménye nem lesz.
2015. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
nekem is 22-es ezért nem kell ilyet vennem.
2015. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Csak ne okoskodjunk itt, hogy az összes átverés,"- Miért akarod meghazudtolni a tényeket?
2015. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak 20+ farkúak vannak úgyhogy hülyeség ilyen kérdést feltenni. Csak azt nem értem hogy jön ki a közel 14 cm átlagfarok.
2015. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr. S ***** válasza:
lehet, h 12 éveseken végezték a kutatást:D
2015. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig még senki sem használta,mert nem volt szüksége rá.Mindenki elégedett azzal,amivel a sors megáldotta .
2015. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt még a 12 éveseknek is 18 centi minimum. Amúgy hogy lehet abban hinni, hogy egy kapszulától lokálisan megnő egy testrészed? Kislábujjnövesztő nincsen?
2015. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

@19:17


Akkor én biztos kivételt képezek a 11 centimmel. Bár ehhez képest még soha meg nem fordult a fejemben hogy ilyen szarokat kéne szedjek.

2015. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ötödik! Mennyire igazad van :D Egyébként láttam már olyat is, hogy az átlag 13-14 cm, olyat is, hogy 16 cm, szóval ki tudja, hogy mennyi az átlag valójában. Az enyém kb. 15, szóval sanszosabb, hogy tényleg a 14 az átlag péló méret...

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok a cuccra és azt írják, hogy van rá pénz visszafizetési garancia... csak azt nem tudom, hogy ki a **sznál kell aztán panaszkodni, mert se gyártó, se telószám, se semmi...

2015. ápr. 26. 21:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!