Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így normális vagy van...

Ez így normális vagy van félnivalóm?

Figyelt kérdés
14-15 éves korban hány cm-nek kell lennie egy fiú péniszének kb.? Csak félek hogy kicsi mert a többi srác akiket ismerek azt mondják hogy 17cm, meg 16 cm, nekem meg épphogy 15cm. Szerintetek kamuznak, vagy nekem kicsi?
2015. ápr. 19. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán rámondhatnak pluszba egy-két centit - ki fogja leellenőrizni? A srácok közül senki. 15 cm nem kicsi, az az átlagos. Az a lényeg, hogy hogyan használod.
2015. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi félnivalód. Ha a tied 15 cm az már most a felnőtt átlag körül van. És még biztos nőni fog.
2015. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem kamuznak, de a 15 cm sem kicsi. Ez a felnőttek között is átlagos méret, szóval ne aggódj!
2015. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy 99,9% hogy kamuznak. ha te is azt mondod, hogy neked 16 cm, máris hazudtál, viszont mások előtt sem kell szégyenkezni! Más is ugyanígy csinálja hidd el. Lemérni úgysem fogja senki, szóval ha nem akarsz őszinte lenni ne legyél az, más is rámond 1-2 cm-t :D
2015. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA


Én 13 éves vaagyok és 15,6 cm akkor én vagyok itt legnagyobb farkú LOL

2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A felnőtt férfi átlag 12-16 cm.


És valóban a többség kamuzik.

Semmi baj a méreteddel.

2015. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

HaHa ne örülj annyira mert bizony olyan is van akiknek 13-14 évesen a péniszük a vêgleges méretet elérte,vagy a végleges magasságukat.


A pénisz méretétől senki nem lesz több vagy kevesebb.

2015. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!