Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak? Ha hátra húzom...

Mit csináljak? Ha hátra húzom a fitymámat és megérintem a makkom akkor az kellemetlen érzést vált ki Kipróbáltam hogy hátrahúzott fitymával van a péniszem az alsó nadrágban de fáj?

Figyelt kérdés
Van tippétek?

2015. ápr. 21. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

12-es, nem tudom mi bajod van velem, én csak annyit írtam, aki azon sipákol, hogy jaj lepontoztak pedig normálisan válaszoltam, jaj leugattak pedig nekem volt igazam, az nem való a gyk-ra mert nem bírja ki az ezzel járó stresszt

igen, páncélt kell növeszteni, és vissza kell tudni szólni, és nem szabad megsértődni

de tovább megyek, a legtöbb általános fórum ilyen

és nem csak itthon

2015. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt ugye tudod, 50%-os, hogy amit most írtál, ha nem igaz, akkor rágalmazás
2015. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
még mindig megy a huzavona?, szent ég!
2015. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

csak azért, mert a pörnófilmekben azt látod, h a színészek jó nagy részének fityma nélküli/körülmetélt farka van, neked nem kell ezt csinbálnod.


ha nem vagy körülmetélve, akkor a makkod érzékenyebb, pl ezért jobb a szex is. az érzékenység miatt fáj, ha a bőrt visszahúzva tartod az érzékeny makkot a gatyában.


ne csináld ezt és nem fog fájni.

2016. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!