Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gombás fertőzésre mit...

Pénisz gombás fertőzésre mit használjak? Aloe First?

Figyelt kérdés
Már több hónapja ezzel a problémával küzdök. Piros a makkom alatt, égő érzés, és ki van száradva a makkom, és néha viszket is. Voltam vele már orvosnál, ez a doki a bőr- és nemi beteggondozóban dolgozik, de bőrgyógyász is. A városban és környékén ő a legjobb, mindenki ajánlotta. Először fel írt egy "gombaölő" krémet. Semmit nem használt. Aztán felírta Primafucort, vagy mi a csodát. Szintén nem használt. Kedden megint elmennék hozza, de már tudjátok kinek van kedve... Valakinek esetleg volt már ilyen problémája? Mi vállt be? Mit tegyek? Van itthon Aloe First, azzal befújhatom? Olvastam a neten, hogy az Aloe-nak gombaölő hatása is van. Esetleg valakinek tapasztalat? Köszönöm
2015. ápr. 25. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szexeltél ez idő alatt? A párodat is kezelték? Ha voltatok együtt, de őt nem kezelték, akkor folyamatosan visszafertőzött, ezért nincs eredmény. Nőknél előfordul, hogy alig van tünete a gombás fertőzésnek.


Az Aloe First jó dolog, de ha a Pimafucort sem használt, sokra nem mész vele.

2015. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvos is csak találomra irta fel a szereket.

Most már komolyabban kell lépni a dokinak,labor vizsgálattal kell megkeresni milyen gomba ellen kell gyógyszer bevetni .Különben nem fog gyógyulni .

2015. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Laborban mar voltam a borgyogyasz elott, minden oke volt az eredmennyel. De teny, hogy a dokinak most mar komolyabban kene venni a problemamat. Mert majd nem, hogy tenyleg talalomra irt fel gyogyszert. A rendeles utolso 5perceben hivott be, es 2perc volt az egesz. Es ebbol kb 20masodperc volt a vizsgalat...
2015. ápr. 25. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt gombás fertőzésünk. Mi használtunk gélt, zöld krémet meg a firstöt is.

Azt tudni kell viszont, hogy a gomba úgy terjed leginkább, hogyha vakarod meg hozzá nyúkálsz. Tudom, hogy nehéz megállni de ez van.

Étkezés. Felejtsd el a tejet és a tejtermékeket, plusz a fehér búzát és az abból készült ételeket, mint fehérkenyér, péksütemények. A gomba szaporodását segíthetik.

A probiotikum is ajánlott ebben az esetben.


A termékeket meg minél többször használd kenegesd, fújd rendszeresen naponta 4-5x is.


Már nem emlékszem, hogy mennyi idő volt mire elmúlt, de mi szexeltünk is elég intenzíven. Napi 3-4x is akár. :D :D

2015. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!