Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaműtét után mennyi...

Fitymaműtét után mennyi időnek kell eltelnie, hogy maszturbálhassak?

Figyelt kérdés
Fityma szűkületem volt 30mm-ert lekellet műteni a fitymámról. Holnap szedik a varratokat. Varrat szedés után egy - két nappal már lehet maszturbálni vagy legalább 1hétnek elkel telnie?

2015. ápr. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább 2,de úgyis érzed ha fáj.

Addig javaslom a prosztata fejést.

2015. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Te a 30 mm az 3 cm nem?Nem írtad el a számot?mert az elêg nagy darab,akkor nem is nagyon maradt fitymád.



Várj 1 hetet.

2015. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Ahhoz hogy elélvezzél más fogással is hozzá lehet jutni.

Még úgy látszik nem ismered eléggé a pö**ödet .

Varrat szedés előtt is masztiznak sokan .

2015. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én két héttel a körülmetélésem után már csináltam. Egy-két varrat volt még bent, azok ki is jöttek a művelet során. Érdemes sikosítót használni.
2015. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocses,ez durva volt,de ha ezt gondolom akkor mit tegyek.Válasz 2 hetet vagy többet is attól függően hogy gyógyul várj.Mit fogsz húzkodni fityma nélkül?
2015. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De elirtam fél centimétert távolították el
2015. ápr. 26. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az kutyafüle,akkor szerencsés voltál és korrekt orvost fogtál ki aki csak annyit vágot amelyet valóban muszály volt.De így is jobb lenne ka várnál kicsit a madztival.
2015. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!