Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom 17 eves...

Szebasztian123456789 kérdése:

Érzékeny a makkom 17 eves vagyok. Többi lent?

Figyelt kérdés
Már utánna néztem és fitymafékem nincs ,hisz alap állapotában a nemiszervemen a bőrréteg tisztára hátra jön es a makkom alatt marad és amikor merev a péniszem akkor is tisztára hátra jön a bőr szóval az a baj hogyha hozzá érek a kezemmel szárazon akkor nagyon fáj amikor nedves kézzel akkor enyhébben de akkor se élvezetet érzek ha nem fájdalmat de az önkielégítést élvezem csakk ha véletlenül hozzá érek a makkomhoz akkor viszlát élvezet a kérdésem annyi lenne ,hogy ez fig -e gátolni a szexben vagy ez normális?.ENNYI LENNE SZIASZTOK és köszönöm előre a válaszokat csá.

2015. ápr. 28. 21:15
 1/6 anonim válasza:

1. Ha nőbe dugod, nem fáj.

2. Pár hónap, esetleg 1-2 év és elmúlik.


Mindkettő tapasztalat.

2015. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz phú egy szikla esett le a lelkemről en úgy tudom ha eleggé benedvesítem a csajomnak majd a pináját az jó érzés lesz
2015. ápr. 28. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Egy kicsit nagyképűs a stílusod, kérdező, de azért segítek.

Először: Mindenkinek van fitymaféke. Akinek nincs, annak azért nincs, mert elszakadt, leműtötték, vagy körülmetélték. Másodszor: Fontos a megfelelő előkészítés, rákészülés a behatolásra, ami a pettinggel érhető el. Harmadszor: A sör is akkor üdít, ha jól csúszik. Ha érzékeny a makkod, síkosíts többet. Negyedszer: Ha gondjaid vannak a nemi szerveddel, és annak okát keresed, fordulj szakemberhez, mert az interneten csak tippeket kaphatsz, ami valakinél bevált, de valaki másnál már nem biztos, hogy be fog, privát üzenetben pedig lehet, hogy gyanús emberek is szívesen felajánlják neked, hogy "segítenek".

2015. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oke koszi elhiszem amit mondasz koszi a segitseget es bocsi ha nagy stilusunak latszottam teneg bocsi en csak jobb eletet akarok elni es most is a konnyek fojtogatnak mert felek de kiszi a dolgokat amit mondtal es megegyszer bocsi.
2015. ápr. 28. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, semmi gond.
2015. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Verd ki sokszor hogy szokja az ingereket.
2015. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!