Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémák. Kihez...

Merevedési problémák. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éven keresztül volt egy szex kapcsolatom, ott minden működött. Aztán megismertem a páromat, aki egy csodálatos nő és az első két együttlét alkalmával nem volt gond.


Én dohányzom 16 éves korom óta, idén töltöm be a 30. évet, nem iszom, illetve alkalmanként de az elég ritkán fordul elő. Vitamint szedek, B-vitamin komplexumokat és 1000 mg-os C-vitamint. Sportolok, heti egyszer focizom és mellette elég sűrűn eljárok kondi terembe. Edzés előtt Nitrox-ot iszom, edzés után fehérjét. A páromat nagyon kívánom minden percben és amikor együtt vagyunk akkor mégjobban, de a merevedésem kezdetleges. Van hogy nincs is, de van hogy 5-10 perc, van mikor 30 perc. Minden kusza. Legtöbbször ő felül van akkor úgy ahogy van merevedésem, de ahogy pozíciót váltunk és 5 másodpercre kiveszem a hüvelyből már lelankad. Van mikor fél meredt állapotban képes vagyok ejakuálni. Őszintén mondva is nevetséges és kényelmetlen. Ilyenkor kétségbe esek, mert szeretem és szeretném maximálisan kielégíteni. Sosem fordult elő ilyen és a korábbi partnerek is elégedettek voltak.


Róla amit érdemes tudni, mikor megismertem még házas volt, 2 hónapja vagyunk együtt és a válás folyamatban. Édesapja előtt a kapcsolatunk még nem köztudott, az én családom már ismeri.


Rólam amit érdemes tudni még, közkedvelt a bdsm. Ő szereti az alárendeltséget, de én meg ŐT szeretem nagyon és egyszerűen ez a stílus ami eddig ment, nála nem működik. Tisztelem és becsülöm.


Nemrégiben észrevettem a nyelvemen fehér lepedék réteget, amit nem bírok lemosni, voltam vele belgyógyásznál (háziorvosnál) azt mondta hipohonder vagyok és ez egy természetes jelenség. Majd nemrégiben felkerestem a fogorvosom aki Candidára gyanakszik. Tudni kell, hogy a szexkapcsolat ami volt a párom előtt, ott a hölgy volt Candidás.


Azért írom ezeket, mert nem tudom mi mivel függ össze és nem tudom kihez fordulhatnék bizalommal. Nem szeretném ha a kapcsolatom a szerszám inaktivitása miatt menne tönkre, másrészt hiányzik is a jó szex.



2015. ápr. 29. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Urulógus!
2015. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. nyugi

2. ha pillanatnyilag akármi gond van lelki vagy testi okok miatt (lelki állapot valószínűbb, olyat hogy civilizációs betegség, candidózis hatással lenne a merevedésre, én még nem hallottam) - ezt majd megoldod.


3. konzultálj szakértőkkel.. én nem mondom azt, hogy ne élj egészségesen, pl. az ilyen candidás típusú betegségeket egy tiszta, hús-zöldség alapú étrend rendbe tenné, más szempontból is egészséges lenne.. de furi lenne, ha ezzel lenne gond.


4. a lelkedet vizsgáld, nem nyomaszt-e valami nagyon + nézd meg milyen intim súlyzós, intim tréning lehetőségek vannak hozzád elérhető távolságban, szerintem próbálj ki olyan dolgokat, amik a férfiak szexuális erejét növelik, ugye a keletiek által használt súlyzózás, csikung egy példa erre.

2015. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy lelki okai vannak, vagy a kokemeny dohanyzas errendszeri problemakat okozott, de akkor ne aggodj mert ugysem elsz mar sokaig.
2015. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bubukos12 válasza:
ez igaz!!!
2015. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!