Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudok ellene tenni, mert...

Mit tudok ellene tenni, mert nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

A mellbimbóm körüli résznél szőr nő, de nem csak 1-2 szál, hanem szépen körbe és olyan 1 centisek talán kicsit nagyobbak, de sehol máshol a felsőtestemen nincs csak ott, és nagyon zavaró. Múlthéten leborotváltam, amit mostanra meg is bántam, mert erősebben nőnek visszafelé de ugyanúgy. Mit tudok tenni ellene ?

Köszönöm a segítséget. 17/F



2015. máj. 3. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz és nem is kell ellene tenni semmit. Férfiasodsz! Ennyi.
2015. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan,én borotválom.
2015. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi ezt nem szégyenli,és nem is borotválja .
2015. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar, mert az utóbbi időben elkezdtem edzeni, és kicsit formálni az alakomon, és mikor például félpucér vagyok viszonylag kezd kinézni valahogy a testem, sehol semmi szőr de csak a mellbimbók körül szőrös (na meg ugye ahol természetes, hónalj ...stb de ott nem zavar.) Mikor Tesi órám van vagy bárhol ahol látszik a felsőtest csak nekem szőrös ott amíg másnak nem.
2015. máj. 3. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire zavar vagy gyantázni kell,vagy szemöldök csípesszel ha nincs sok szőr csinálj egy probát hogy ki tudod e húzkodni.


Azért remélem alul nem vagy te is csupasz kisfiú.

2015. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alul csupasz ott bőven növekedik :D Rendesen nő a hónaljam a bajszom és a szakállam is de a hasamnál vagy mellkasomnál semmi, csak a mellem körül :)
2015. máj. 3. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Na végre fiatal srác aki nem akar kislány lenni D.


De mondom ha a mellbimbónál nem olyan sok és sűrű a szőr akkor szemöldök csipesszel probáld kihúzkodni vagy kozmetikussal kell legyantáztatni.

2015. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit még ha alul túl sok és sűrű lenne és a melegben zavarna,nyáron elég ha csak jó rövidre vágod ollóval.
2015. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!