Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és amikor...

15 éves vagyok és amikor merev a péniszem akkor a bört nem birom hátra húzni. Amikor hátra huzom és ugy áll fell akkor feszül és a bör elszorítja a vérkeringést a fitymámba. Nagy baj?

Figyelt kérdés
olvastam már rolla és nem szeretném a teljes körül metélést. Nyugtassatok meg hogy könyebb legyen mert nagyon parázok és a szüleim se tudják! (ez egy komony dolog kérem a vicces kedvüeket hogy meg se probáljanak trollkodni)

2015. máj. 3. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezt pedig nem fogod megúszni orvos nélkül. Jobb lenne minél előbb elmenni urológushoz.
2015. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Ne olvasgassál, mert a neten mindenki írja a baromságait kontroll nélkül. Menj el orvoshoz, és hallgass rá. Akár többhöz is. Ők értenek hozzá, nem úgy mint a netes arcok, mint ezen az oldalon is valami 30%os, akinek kóze nincs a témához, de azért osztja az észt. Egyik kérdésnél persze kiderült, hogy valami megveszekedett zsidógyűlölőről van szó, azért érzi küldetésének a fitymavédelmet. Egy elég fontos testrészedről van szó szerintem ahhoz, hogy ne vadidegen, anonim emberekre hallgass, hanem fogd magad és megmutasd egy szakembernek. Egyébként igen, ha elszorul a vérkeringés, abból elég nagy baj is lehet. És bocs a kirohanásért, de már sokadik ember vagy itt, aki úgy kezdi, hogy "ezt meg ezt olvastam, ezért ezt meg azt nem akarom".
2015. máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm megmondom a szüleimnek és meglátjok hogy alakul!
2015. máj. 4. 13:49
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
lényeg hogy több orvossal beszélj, és tartsd szem előtt amit levágnak nem nő már vissza.
2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

nem kéne általánostíani 67-os hülyegyerek

én is TKM ellen vagyok, de abszolút nem vagyok zsidógyűlölő

de ettől még a körülmetélés csonkítás, főleg ha valójában nincs rá szükség

szal jó lenne ha másik oldal sem lenne oda a metélésért, és nem reklámozná, illetve próbálna mindenkit rávenni, hogy metéltesse magát körül

2015. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen, nézesd meg orvossal. De egy hátrahúzható fityma esetén nem valószínű, hogy szükséges körülmetélni, főleg nem a teljes fityma eltávolításával. Csomó orvos hirtelen mégis elő tud jönni mással ha jelzitek, hogy szeretnéd megtartani a fitymádat – szólni kell vagy ki kell kérni másik szakorvos véleményét.


A bőr a legtöbb esetben nyújtható (amikor nem beteg; márpedig a fiatalkori fitymaszűkület jellemzően nem betegség eredménye), a szakorvos ehhez fel tud írni szteroidos kenőcsöt, ami gyorsítja a folyamatot.

2015. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Hát, nem akarlak elszomorítani, de ha télleg súlyos, akkor szerintem a körülmetélés lesz a vége :/ De hidd el megéri, én már átestem rajta pont 15 évesen és azóta egyáltalán nem szar érzés. :) Nem szépítek, a műtét kicsit kellemetlen lesz (hogy előre felkészülj, ha az lesz a vége) de utána sokkal jobb lesz, könnyebb lesz tisztán tartani, Nem érzel utána semmi feszülést vagy kellemetlenséget és nem is néz ki csúnyán... Sőt nem tudom neked mennyire súlyos de ha szerencséd van lehet, hogy még hagynak annyit a fitymádból hogy visszatudd húzni. Ez nem szégyen, mondd el a szüleidnek és menj minél hamarabb orvoshoz.
2015. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mivel ha merev a péniszed akkor is hátra tudod húzni a fitymád,bár ekkor feszül,fáj a körülmetélést el tudod kerülni.Metêlésre csak súlyos szűkület esetében van szükség.


Fitymaszűkületet fityma plasztikával is lehet kezelni,ekkor a fitymád megmentik,vagy van bemetszés.Nem csak a metêlés létezik.


UROLÓGUSHOZ 14 éves kortól egyedül is el lehet menni,nem kell beutaló,csak meg kell nêzni mikor van rendelés és elmenni rá,tb kártyát,szemêlyi igazolványt kell vinned.

Ha szégyenlős vagy és kísérővel mennêl,de nem szeretnéd ha ő előtte vizsgálnának meg,mert azért ez kellemetlen akkor várjon meg kint a váróba és csak vizsgálat után menjen be az orvoshoz beszélni,vagy ha bemegy veled beszêld meg hogy adfig forduljon el majd.


Van hogy nem kell műteni a fitymát,hanem szteroidos krêmet írnak fel.Ha az orvos megvizsgált akkor hallgasd meg és ha kell mond meg ha a metêlést mondaná,hogy ezt szeretnéd elkerülni mindenkêpp.


Több módszer van a fitymaszűkületre!


Meleg vízben is nehêz a fitymád hátrahúzni?

Mert sokszor vízben könnyebb.

2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ên a 65%-ossal értek egyet és én se vagyok zs. gyűlőlő,de nem támogatom hogy egészsêges gyerekeket megcsonkítsanak vagy ha van más mód egy fitymaszűkülettel küzdő embernêl higy ne mondják el nekik a többi lehetőségűket,vagy erre vegyêk rá őket a tájékoztatás hiànya miatt!!!

És az hogy leírtam hogy beszólhatnak nekik és zs-nek csúfolhatják,nem gyűlőlet.Ez létezik,beszólhatnak,cukolhatnak érte.Bátyám munkatesója megkapta a beszólásokat.


Én a gyermekek csonkolását ellenzem!

És se vallással,se szokással nem fogok egyetérteni aki egészséges gyererkeket erre\ezekre hivatkozva csonkít meg,fájdalmaknak tesz ki.


Ez nem gyűlőlet.

2015. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na srácok beszéltem orvosal azt mondta, hogy vagy szteroidos kezeléssel ki lehet tágítani vagy teljes metélés és az utóbbit választottam! Aki nek ilyen baja van csak anyit tudok mondani hogy eddig nincs semmi problem kereken egy hete mütöttek és semmi bajom a hein pál gyerek klinikán voltam kis doktornál egy profi 1 napal a mütét elöt nuku kaja pia reggel bemész kapsz egy ágyat vársz a mütétre a mütét elött fél órával kapsz egy nyugtatót és utána beviszenk a mütőbe kezedbe szurnak egy valamit amin átkapod az altatót én félek a szuriktol de egyáltalán nem fáj és és azon az izén. Keresztül kapod az altatót ez a jobbik fajta a másik a maszkos amit nem ajállanak mert akkor mütét után rosszol lehetsz. Szóval vége a mütétbek felkeltem egy napig Ben kellet lennem de ami a lég meglepöbb hogy egyáltalán nem fájt a mütét után se!Szóval ha gondod van a szerszámal meny el orvoshoz nézzese meg ez a mütét nem ciki egyáltalán az orvos mondta hogy elég gyakori az is meg szokta csináltatni akinek nem szükséges nem fáj. Fojt köv
2015. júl. 16. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!