Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres az ondóm már vagy 1...

Véres az ondóm már vagy 1 hónapja, mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés
Nos az van, hogy úgy 1 hónapja elkezdtem maszturbálni, és véres volt az ondó. Nem nagyon ijedtem meg, mert olyan 2 éve történt már velem ilyen, de akkor az csak egyszeri eset volt, és akkor már többszöri alkalommal nem fordult elő mostanáig. Voltam vele orvosnál, de nem mondtam meg a konkrét problémámat. Azt mondtam neki hogy csíp a vizelés, ami részben igaz is volt. Felírt olyan urológ teát, és amíg azt ittam, addig nem is volt véres az ondóm. Amióta nem iszom abból a teából (egyébként az egész dobozt megittam) azóta megint állandóan véres. Eddig csak 1x fordult elő hogy teljesen tiszta volt. A szüleimnek nem merem elmondani mert annyira kínos nekem ez a téma.. Amúgy meg nem fájnak a heréim, kutya bajom ezt leszámítva. Amikor az orvosnál voltam akkor vizeletet is vettek, és semmi bajom az eredmény szerint. Előtte úgy két héttel vakbélgyanús voltam (csak gyanús, nem kellett kioperálni) és nagyon fájt akkor jobb oldalt a hasam. Ilyenkor vért is vettek és a vérkép se mutatott semmit. Most nagyon megvagyok ijedve, nemtudom hogy hogy lehetne ezt HÁZILAG kezelni.. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, mielőbb menj el urológushoz, és mondd meg, hogy az ondód véres, ne mást mondj.
2015. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Lehet hogy masztinál valamelyik hajszál ér megpattan,és máris szinezi .Orr fúvásnál is lehet tapasztalni néha olyat,hogy véres a váladék .
2015. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de állandóan?!
2015. máj. 4. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Z O N N A L urológia. nem könyörögni itt a hülye válaszokért, hanem fogni apuci kezét, és sutty.
2015. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogy álljak elő neki a témával? Olyan ciki.. Amúgy is apukám annyira banga, gyerekes és tutyimutyi... amikor kicsi voltam, azt se mondták hogy mosni kell a makkot zuhanyzáskor, és ennek köszönhetően most olyan fitymaszűkületem van, hogy ha merev állapotban vagyok akkor egyáltalán nem bírom hátrahúzni a bőrt.. meg apám olyan hogy mindent az anyjával beszél meg... anyunak meg még kínosabb lenne elmondani.. de egyébként ezt a véres ondót mi okozhatja?De hogy álljak elő neki a témával? Olyan ciki.. most álljak elé, és mondjam neki hogy: hé apu, véres a spermám, elmegyünk orvoshoz? Amúgy is apukám annyira banga... amikor kicsi voltam, azt se mondták hogy mosni kell a makkot zuhanyzáskor, és ennek köszönhetően most olyan fitymaszűkületem van, hogy ha merev állapotban vagyok akkor egyáltalán nem bírom hátrahúzni a bőrt..... anyunak meg még kínosabb lenne elmondani.. de egyébként ezt a véres ondót mi okozhatja?
2015. máj. 5. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla, hogy mi okozhatja:

[link]


Amúgy csak annyit mondja a dokinak, hogy véres az ondód,kész.

2015. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt is írnak róla:

[link]

2015. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár gyulladás is lehet. Ha már egy hónapja véres az ondód akkor nagyon gáz van. Jó lenne elmenni, mert ha kezeletlen marad akkor a heréidet is elveszítheted. Azt akarod?
2015. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!