Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gáz ha álló helyzetbe csak...

Gáz ha álló helyzetbe csak eddig megy le a fitymám?

Figyelt kérdés

[link]

Alap helyzetbe bármeddig hátra bírom húzni.



2015. máj. 5. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Gáz. De te is tudod, hogy az.
2015. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Én viszont nem mondanám hogy nagy gáz lenne .Az ilyenekhez nem is nyúlnak a dokik .
2015. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem gáz. Főleg ha 16 év alatti vagy. Tágulni fog meglátod.
2015. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi en se tudom jobban lehuzni

Pontosabban nekem visszamegy odaig

Am te hany eves vagy ?

Ha akarsz kerdezni privatba nyugodtan

2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem,de meleg vízben kezd el a fitymád minden nap tornáztatni és javulni fog a helyzet.
2015. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17,probálgatom minden este vízbe de nem javul,makk alatt egyből megfeszül és nem megy lentebb
2015. máj. 6. 09:24
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ha par hét alatt se érzel javulást urológushoz kellene menned,mert ez vagy enyhe fitymaszűkület,amit lehet szteroidos kenőccsel elég kezelni(metélni nem kell)vagy lehet a fitymaféked rövid.

Urológiára tb kártya,személyi igazolványt kell vinned és simán rendelési időre elmenni.


Meg kellene nézned hogy a fék akadályoz a fitymahátra húzásába vagy a fityma maga.

2015. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Nem gáz ez, a használattól (meg egy kis manuális tágítástól) úgyis lazulni fog még. Ennél tovább abszolút nem megy?


A képen csak egy minimális, jelentéktelen szűkületet látni, max. azt tudom elképzelni, hogy a fitymafék rövid picit. De ha a makk torzulása nélkül hátrahúzható a makk mögé, akkor nincs semmi bajod. Minden további milliméter extra jóság, de ennyi...

2015. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
59 fel kell hogy pontozzalak mert te vagy az aki nem szöveggel arról hogy egyből mindig műtét kell.
2015. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!