Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémák és...

Merevedési problémák és túlzott szőrösség?

Figyelt kérdés
Van egy problémám kérlek válaszold meg ha tudod.A péniszem az átlagnál nagyobb (ha van ilyen).18 cm és 15 éves vagyok.Ez nem túl nagy?De a lényeg, beszélgettem a barátaimmal és nekik 1-2 perc felállítani nekem ez 2-4 perc is lehet.Ez probléma vagy természetes?És egy másik kérdés, a heréimtől felfelé kb. 2 cm ig szőrös a hímvesszőm nagyon szúr, leborotváljam azt a rész vagy hadjam mert megszokom? Köszi a válaszokat előre!

2015. máj. 18. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb az átlagnál, de nem túl nagy. A péniszed tövében némi szőr még normális. Ha zavar, leborotválhatod, de ha nem, akkor nem szükséges. Nem hiszem, hogy ilyen fiatalon komoly merevedési gondjaid lennének. Ha nehezebben áll fel, azt okozhatja a fáradtság, stressz, vagy hogy közben nem vagy ott fejben.
2015. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2015. máj. 18. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be az 1-2 percnek,mert nekik sem mindig így van .A

merevedés gyorsasága attól függ,hogy mekkora szexuális inger éri az agyat .Na már most ,ha téged olyan ér,amire te kattansz,nálad is fog menni .Ha leborotválod ,növekedésnél szintén ezzel találod szembe magad.Ha nagyobb lesz,elhajlik és nem fog szúrni ,és megszokod .

2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne borotvald le, a csajoknak sem mindenképp jó a borotvált, és kényelmesebb a szőrös...
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!