Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van olyan sok spermám?...

Miért van olyan sok spermám? Állhat vmilyen betegség a háttérben? 19/F

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy túl sok és miért gondolod, hogy ez betegség?
2015. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, el tudom dönteni, hogy sok-e. Tényleg sok, kb. mintha pisilnék, csak nem olyan intenzíven jön ki, hanem lövellve, de a lényeg nem is ez. A betegséget csak kérdeztem, nem gondolom, hogy betegség állna mögötte, csak felvetettem ezt is, de lehet csak ilyen típus vagyok
2015. máj. 21. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy el tudod dönteni, inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy mihez viszonyítva találod soknak, miért gondolod, hogy amennyi jön, az túl sok?

Nem valószínű, hogy ez betegség, szerintem fölöslegesen aggódsz.

2015. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából a sokat ahhoz viszonyítottam, hogy az átlag 4-5 lövellés, de nekem ritka az, amikor 10 alatt van, persze nem zavar, csak fura, esetleg hormonális problémára, vagy prosztatagondra gondoltam, a prosztatának van a legtöbb köze a spermához, mert a nagy részét az ő váladéka adja, de akkor nem aggódom
2015. máj. 21. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Tíz, komolyan?!

Az igen :D


Gondolom mind a tíznél jön rendesen, vagy csak pár darab "fő" lövésnél jön igazán sok?

Nekem ahogy nézem és számolom, inkább 5, néha 6 szokott lenni.

2015. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komolyan :D direkt azért számoltam meg, mert soknak tűnt és kíváncsi voltam hogy mégis mennyi, és végig normális mennyiség jön nem pedig egyre kevesebb
2015. máj. 21. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Az átlag valóban az amit az 5 ös írt.Hogy mennyi jön,azt a felizgultság határozza meg,illetve mennyi ideig tart a masztizás .A prosztata csak izgalmi állapotban termel lendületesen .
2015. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így van :)

15/F

2015. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod,mérd le a mennyiséget és keress rá a neten.

pl:

[link]


De biztos találsz még cikket róla.


43F

2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!