Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az átlagos péniszméret egyben...

Az átlagos péniszméret egyben jónak is számít? Többi lent.

Figyelt kérdés

NEKEM 14-15 cm hosszra szeméremcsonttól!!

Kerülete a legvékonyabb pontján (az utolsó 6 cm makk felé) 11 cm. A tövétől 8-9 cm hosszúságig pedig 12 cm a kerülete.Ez egy átlagos méret,mindenhol azt írják. De vajon ez elég lesz ahhoz,hogy a baránőmet pl. kielégítsem? (Az én szemszögemből kicsi)


2015. máj. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes méret, a te szemszögedből azért kicsi, mert felülről látod. Tanuld meg használni és szuper leszel az ágyban.
2015. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvass még utána, hogy mivel lehet kielégíteni a nőket (a pénzen kívül). Éppen a méret az, ami nem számít.
2015. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy bajban lenne az emberiség, ha az átlagos nem lenne jó.
2015. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Hány éves vagy?
2015. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok,szerintem mar nem fog noni..
2015. máj. 24. 22:28
 6/8 anonim válasza:
Teljesen jó ez a méret. A nők átlagos hüvelymérete 9-10 cm hosszú. Ha ennél a méretnél sokkal hosszabb lenne(pl.:18 cm) akkor bele se férnél a nőbe. És annak semmi értelme. A lényeg hogy tudj bánni azzal amid van! :)
2015. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
..és akinek pl 18 cm a pénisze,akkor azzal a pasival már semmi értelme lefeküdni,mert nem fér bele a nőbe?
2015. júl. 25. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne férne be, maximum nem kell tövig nyomni.
2015. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!