Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A zöld tea valóban káros lehet?

A zöld tea valóban káros lehet?

Figyelt kérdés
Édesapám súlyosan túlsúlyos. Végre rászánta magát némi tornára,szobabiciklizésre. Mellette ajnálottam neki,hogy igyon meg napi 3-4 bögre zöld teát,mert serkenti az anyagcserét,érrendszernek jót tesz. (amúgy érszűkületes beteg) Anyu hallotta a rádióban,hogy egyes gyógyszerek szedése mellett nem javasolt a zöld tea fogyasztása,és érdeklődjön mindenki a háziorvosától,mielőtt inná. Ezzel nem is lenne baj,de a mi háziorvosunk akkora egy hülye,hogy ha elmegy hozzá az ember a hasmenéstől a torokgyulladásig ugyanazt a sablongyógyszert írja fel. Szóval kétlem,hogy bármi értelmeset hozzá tudna szólni ehhez a dologhoz. :(
2010. febr. 26. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van.Tudni kéne,hogy mit szed állandóan Apukád,mert azok hatását befolyásolhatja.Csak csökkenti,vagy növeli.
2010. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a zöld tea káros lenne. Apukád egyen minél több nyers gyümölcsöt és zöldséget, az is segíti az anyagcserét és a fogyást.
2010. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden káros, ha mértéktelenül fogyasztják. A zöld teánál kell szüntetet hagyni. Engem nemrég vittek vesekő gyanúval kórházba, és mondtam a dokinak, hogy én iszom napi 2 liter zöld teát, és mondta,hogy ez a baj. Ekkora mennyiségben nem szabad szünetnélkül inni, még az ásványvizet sem.
2010. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!