Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ronda a péniszem, mit lehet...

Ronda a péniszem, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Több dolog is van amiatt rondának találom.

Egyrészt volt egy fitymafék műtétem, és emiatt lett egy elég nagy, és ronda heg rajta.

A másik oka, hogy pöttyök vannak a makkom peremén. Méghozzá elég sok. Voltam vele orvosnál, nem betegség, nem ártalmas, csak ilyen.

Van valami házi gyógymód ezekre?

Plasztikai sebész tud segíteni ezeken?


2015. máj. 31. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Semmit nem kell vele kezdeni ,hisz azt nem nézegetni kell.A makk peremén PPP lehetnek ,az mellett hogy nem ártalmas ,olyannak itélte meg a doki,hogy nem kell leszedetni .

Ezt ugyan magán klinikán megcsinálják ,de keményen kell fizetni érte .Tb re csak akkor,ha kórossá válik,mert azért ilyen is van .

2015. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

vágd le


viccet félretéve, hogyha lesz barátnőd , nem hiszem hogy izgatni fogja.

nekem volt már több barátom, nem vizsgáltam nagyítóval végig egyet se.

a mostani barátomét persze sokszor láttam, nem érdekelne, hogyha lenne rajta heg, amíg nem fáj neki, vagy nem kellemetlen használni


szóval szerintem lépj túl ezen, de ha nagyon parázol akkor mondd el majd a barátnődnek mielőtt ágyba kerülne

2015. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!