Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehéres váladék a húgycsövembő...

Fehéres váladék a húgycsövemből, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

a következő problémám van:

pár napja a húgycsövemből fehéres, szagtalan, nem túl sűrű, tejszerű folyadék szivárog. mennyisége nem sok, "pár csepp" az alsóneműben, illetve makk enyhe nyomására jelenik meg. makk felületén és a húgycsőnyílásnál színbeli elváltozás, pirosodás nincs. vizelés gyakorisága normális, megszokott gyakoriság. vizelet állaga, színe és sugara normális, nem akadozik, egyenletes, mint előtte. napközben kellemetlen érzés, csípés nincs, csak enyhe, alig érezhető nyomás. vizeléskor enyhe nyomás, ejakulációnál, erekciónál erősebb nyomás a húgycsőben a nyíláshoz közel, de nem okoz gondot fájdalmat, könnyen ürítek. illetve a reggeli első vizelésnél van erősebb nyomás érzés. ondó állaga, színe normális. lázam nincs. korom 27, férfi. a tünetek előtt férfi állandó partneremmel análisan rendszeresen közösültem óvszer nélkül. gyógyszertárban Fucidin-H krémet adtak, azzal naponta kétszer kenem, orvosnál nem voltam.


kérdésem: szükséges e feltétlen orvoshoz mennem most, vagy várhatok, hátha a tünetek megszűnnek Fucidin hatására? ha várhatok, hány napot?



2015. jún. 2. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
fucidin krémet én is használtam, ez csak a húgycső gyulladását enyhíti. De mivel te nyomást érzel, ez valószínűleg a prosztatád gyulladása. Anális szexnél figyeljetek a higiéniára. Ekkor a bélben található baktériumok könnyen felmászhatnak az ember húgycsövébe és onnan a prosztatába. Ha időben nem mész orvoshoz, könnyen krónikussá válhat és életed végéig együtt kell élned ezzel. Menj el tenyésztésre, majd aszerint felírnak neked antibiotikumot, amilyen baktériumod van. Tenyésztés nélkül pedig ne szedj semmit, mert a baktériumok sok gyógyszerre rezisztensek. A váladékozás még chlamydiától is előfordulhat, tehát vizsgáltasd ki magad normálisan.
2015. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a nyomás a húgycsövemben van, a makkomnál, nem a prosztatámban. amúgy ma voltam orvosnál, vett mintát, és adott ideiglenes antibiotikumot, amíg az eredmények nem jönnek meg.
2015. jún. 3. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
alapból chlamydiára kell gondolni, majd kiderül. Mit írt ki a doki?
2015. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
zythroxint, mivel az ospenre (és ezáltal a többi penicillinszármazékra)
2015. jún. 3. 11:45
 5/10 A kérdező kommentje:
... allergiás vagyok
2015. jún. 3. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi, zithroxyn helyesen
2015. jún. 3. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor nem lőtt mellé. Ezek szerint ő inkább bélbacira gyanakszik.
2015. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen, anális közösülésnél a bélbaci sanszos ^^
2015. jún. 3. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
máskor használj inkább gumit!!!
2015. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom, tudom.... csak az a problémám, hogy ha felhúzom a gumit, akkor az erekcióm bánja. ezért nem szeretem használni :(
2015. jún. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!