Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok apró piros pötty a makkon...

Sok apró piros pötty a makkon és fitymán, mitől?

Figyelt kérdés

Már nagyon nagy kálváriát járok be vele, bőr és nemibeteg gondozóban voltam többször, nem segítettek, elhajtottak, hogy nincs semmi bajom. Tenyésztést is csináltak (bár akkor nem volt konkrét tünet), de az is negatív. Korábbi barátnővel volt gombás problémám, neki meg még hüvelygyulladása is.



Egyik nap, zuhanyzás után (megmostam tusfürdővel, mostanság kerültem allergia gyanú miatt), utána maszturbáltam, és az egész tiszta piros foltos, főleg a makk pereme körül, illetve lejjebb.

Orális szex után fordult elő korábban ilyen jelenlegi partneremmel.


Urológia? Vagy hol nem fognak elküldeni és vesznek emberszámba? Egyáltalán tényleg lehet ilyen durva irritáció?


Nem viszket, nem fáj.


2015. jún. 6. 06:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket nem fáj,akkor mégis mit kellene vizsgálni .

Ha jól felbosszantod a dokit,elküld annyi vizsgálatra,2 hétig ki sem találsz az SZTK ból .

Ird a googléba ,piros pöttyök a makkon,nagyon sok választ kapsz rá,és kiválasztod ami neked passzol .

2015. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!