Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A gyakori maszturbálás okozhat...

A gyakori maszturbálás okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Előző nyáron még minden rendben volt, élveztem a maszturbálást, pedig szinte minden nap csináltam, ritkán egy nap kétszer vagy háromszor is, nem mentem el túl hamar, ősz közepe óta viszont már nem élvezem a maszturbálást, pedig csak két naponta csinálom, hamar elmegyek (akár fél perc alatt is), néha gombásodik (onnan tudom hogy gomba hogy olyankor kentem Canestennel és elmúlt), hámlik a makkomon a bőr, egyszer pedig túl agresszívan maszturbáltam és feldagadt a fitymám, tegnap pedig csak attól, hogy egy kicsit szorosabb nadrágban felállt? Mi lehet a baj?

2015. jún. 7. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Életre való vagy :D Talán nem kellett volna egyből Canestennel kenni az első alkalommal. Ajánlom a láncfűrészt, de viccet félretéve menj urológushoz. Tuti túl fiatal vagy, de nem gáz, ha elmész. A felállás meg érthető szoros nadrágban.
2015. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ember arca is feldagad,ha jól képen vágják .Annyira azért ne éld bele magad,hogy kissé brutális vagy vele .

A gombásodás meg bőrgyógyászatra tartozik .

Neogranormon -nal nem ártana kenegetni .

Azt hogy akkor élvezzél el amikor szeretnél,masztival lehet begyakorolni .A szoros gatya ,nadrág viszont a tökeidre ártalma ? Nem véletlenül vannak ám azok testen kívül a zacsiban .Nem is azért ,hogy a nagyságukkal kérkedjen valaki is .Annál védettebb helyen vannak .

Egyébként ha szoros helyen van a pö...,már egy szexuális izgalom lép fel ,ne csodálkozz ,ha kéménnyé változik .

2015. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ez is lehet az oka
2015. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Óvatosabban bánj a cerkáddal. Ha állandóan gyötröd, persze hogy előbb-utóbb adódik valami gond vele.
2015. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ki kell verni hát verd ki. Kalapáccsal.
2015. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!