Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jo andrologust ajanlani...

Jo andrologust ajanlani valami Budapesten, rengeteg a valasztek de nem tudom, hogy kihez erdemes menni?

Figyelt kérdés
Merevedesi zavaraim vannak, csak kamagraval all fel a farkam tartosan mar egy jo ideje, utana akarok jarni a dolognak. Ferfi 38 eves

2015. jún. 8. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is csak a neten találtam őket, nem tudom, ki a jó, de ez a 2 weboldal elég szimpatikus:

Jó drágák.


[link]


[link]


[link]

2015. jún. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy egy szexuál pszichológussal többre mennél .

Az agynak kellene létrehozni a merevedést,nem egy tablettának .Az agy meg csak akkor képes rá,ha megfelelő ingerek érik ez ügyben .

2015. jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
2: Teljesen igazad van, de nagyon hasznos a szervi okokat kizárni előbb. Írta, hogy utána akar járni a dolognak, szerintem nem áll meg az andrológusnál.:)
2015. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3 as ,szerintem szervi baj esetén semmi kép sem jöhetne létre a merevedés .Minek kell történni ahhoz,hogy a merevedés létre jöjjön ? Felgyorsitani a véráramot,ezt azt hiszem a kamagra megteszi .A vénában jól kell működni a vérkiáramlást lezáró szelepnek .Na már most ez is lezár,mert különben 5 tablettát is lenyelhet,a vér tovább áramlana .A szivacsos szövet csak így tud megtelni vérrel .Lényeg a lényeg,a szex az agyban játszódik, a pö**ünk csak kellék hozzáű .
2015. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor fussunk neki még egyszer a kérdésnek (bár nem számítottam ennél relevánsabb válaszokra, mint amiket kaptam). Tehát kérem olyanok írjanak, akiknek van saját vagy ismerőse tapasztalata konkrét andrológussal/andrológus klinikával, és ez a tapasztalat jó. Ebben az esetben kérek egy nevet vagy linket is. Ez lenne a kérdésemre adott releváns válasz. Az eddigi válaszok nem adtak releváns választ a kérdésemre, csak megy a szokásos okoskodás, amint ahogyan 90 %-ban már megszoktam ezen az oldalon.
2015. jún. 9. 00:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz körül itt, véleményeket is tudsz olvasni az egyes dokikról. Remélem, hasznosnak bizonyul


[link]

2015. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez hasznosnak tűnik.
2015. jún. 15. 01:03
 8/8 anonim ***** válasza:
sikerült találnod egy jót? Férjem a Humancell-ben volt, és tök normálisak voltak vele. Előtte állami rsz-ben jóformán csak legyintettek rá oszt annyi.
2015. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!