Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a herezacskómon kűlsőleg...

Van a herezacskómon kűlsőleg egy kemény pici kinövés olyan szemölcs szerű de nem tudom aze, jó pár hónapja ottvan vártam hátha magától eltűnik de semmi Hova tudok fordulni ilyen esetben? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mennyiben zavar ez téged ? Egyébként bőrgyógyász szakterülete ez .
2015. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beutaló sem kell ,csak taj kártya .

Előző .

2015. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első sorban esztétikai probléma csak, de nyugottab lennék ha orvos látná és kezelné. Tehát bőrgyógyászat köszönöm szépen. Csak egy kicsit kínos eza probléma
2015. jún. 8. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógy. És hát ez olyan mi t egy anyajegy. Semmi teendő nincs vele ha ck a gazdáját nem zavarja.
2015. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamo77db ***** válasza:
Mutasd meg egy bőrgyógyásznak, ő tudni fogja, hogyan tovább. Nem kellene tűrni tovább, ha már hónapok óta ott van!
2015. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat megmutatom akkor bőrgyógyásznak mihamarabb.
2015. jún. 8. 23:02
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Ne idegeskedj miatta, ők látnak ilyet és más "cerka-bajokat" nap mint nap.
2015. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Urológushoz is elmehetsz vele,oda jobb menni,mert az orvos férfi és a szakterülete a nemiszervek összes gondja,és a vizsgálat is diszkrétebb,többnyire elfüggönyzött vizsgáló van,ahova csak az orvos megy majd be.(diszkréció bőrgyógyászaton nem igazán van,ott az asszisztens és aki még bent van mindent lát,ott erre nem figyelnek)
2015. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ebben a kérdésben mivel nem írtad hogy fehérek ezek a kinövések vagy sem,fehér pöttyöcskékre két verziót is találhatsz ha azok nevét beírod a google-ba képeket találhatsz ha nálad is ezekről lenne szó,akkor az nem betegség hanem esztétikai hiba csak.

2015. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi már voltam dokinál semmi gond nincs már el is mult :)
2015. aug. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!