Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulat műtét (? )

Herevisszér tágulat műtét (? )

Figyelt kérdés

Őszi szünetben voltam urológusnál, bal oldali kifejlett herevisszér tágulatot állapított meg (ill. már amikor bementem mondtam neki, hogy az van). Már akkor meg akartam műttetni magam, de a szüleim és ő is inkább a nyárt javasolta. Kaptam egy lapot amire leírták mi a helyzet, és mondták, hogy majd nyáron menjek vissza. Hát most eljött ez az idő. Azóta viszont már jobb oldalon is van egy kevésbé kifejlett tágulat. Holnap megyek urológushoz. Kb. mennyi idő mire műtenek? Egy ismerősömnek télen cisztát? 1 hét múlva megycsinálták.

Van rá esély, hogy holnap még vérvételre is el tudok menni (mert már nem eszek 7 óta de ha úgyse akkor reggel eszek valamit)? Illetve mit kell tudni a műtétről. Egyszerre megcsinálják mind2-t, vagy külön kell.

A válaszokat előre is köszönöm! 17/F



2015. jún. 8. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hamarosan itt a tanév vége ,már mehetsz oda,ahol regisztráltak ez ügyben .Utolsó pillanatban írtál.lehet hogy már késői is a válaszom .Azért leírom.A műtétre előjegyzést adnak .Általában 1-3napos kórházi bent tartózkodással szokott ez járni .

Azt gondolom neked a korod miatt altatásban fogják elvégezni.Kb 20-30 perces,és az alhason lesz csak kis bemetszés .Hogy a másikat is egy idejüleg bevállalja a doki,az tőle függ .

2015. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Oda mentem vissza ahol ősszel is voltam. A doki azt mondta hogy sok dolga van és szabira is megy, ezért beutalt az egyik kolégájához. Azt is mondta, hogy 2 héten belül semmiképp, de augusztus jó lesz (telefonon beszéltek egymással). Hamarosan megyek az időpontot egyeztetni, és majd mindent elmond akkor.

2015. jún. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!