Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és még mindig...

15 éves vagyok és még mindig 10cm hosszú és 3 cm vastag a péniszem (persze merev helyzetben) ár és nem nagyon szőrösödik se a tököm se a lábam, mert mindegyik osztálytársamnak már szőrös a lába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 18:28
 1/7 anonim válasza:
54%
Szerintem várj még az orvossal ,van aki ilyen későn érő típus. De ha nagyon aggaszt akkor menj el háziorvoshoz és mond el neki,hogy nem szőrösödsz és hogy nézzenek egy vérvétellel hormonszintet,hogy nincs -e valami baj.
2015. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit későn érő lehetsz. Légy türelmes egy kicsit. Hamarosan beindulnak a hormonjaid és rendeződik minden. Magömlésed van?
2015. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha annyi,majd a következő években növekedni fog .A nemi érés igazából 15 nél kezdődik,és 17-18 ig is eltarthat .

Lényeg a lényeg,semmi okod az aggodalomra .Nem vagyunk egy formák ,ezt tartsad szem előtt .

2015. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es mlg nem volt
2015. jún. 10. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimplan keson ero vagy.
2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Későnérő lehetsz.


Milyen magas vagy?

Mikor kezdtél el szőrösödni?

Spermád van már?


Akik a te korodban alacsonyabbak az átlagnál azok gyakran később kezdenek el érni,fejlődni és nem mindegy azért hogy a 10 cm pénisz egy 165 vagy 180 cm magas sráchoz tartozik érted,a méret arányok azért számítanak.


Biztos fogsz még fejlődni.

2015. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
170 cm magas vagyok és még nincs spermám!!
2015. jún. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!