Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van a péniszemmel?

Mi van a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Rengetegszer próbáltam már hátrahúzni és sohasem sikerült mert, elég undorító lesz, szóval ha nem vagy rá kiváncsi kérlek ne olvass semmit innen.Tehát ahol éppen hátrahúzódna televan fehér váladdékkal ami nem folyékony alatta pedíg elég lila, na most elég egyértelmű hogy AZONNAL ki kellene mosnom, csakhogy már nem egyszer próbáltam nem tudtam leszedni mivel írtóra érzékeny a makkom és nem tudok mit tenni.Arra jutottam hogy lelocsolom tusfűrdővel és utána lelocsolom vízzel, nem tudom mennyire segített de egyátalán nem jött le.Mennék orvoshoz is de mocskosul félek hogy mit fog tenni az öhömmel és anyámnak sem tudom mit mondjak.

14/F



2015. jún. 14. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%

anyádnak miért kéne megmondanod?


Azzal hogy húzod és halasztod csak rosszabb lesz.

Holnap elmész orvoshoz!

Nála tényleg semmi nem ciki.


A tusfürdős dolgot meg elfelejted.

2015. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Így van menj el orvoshoz!
2015. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak a fehér anyagnak a neve szmegma. Ez egy kellemetlen szagú váladék, amit ha nem mosol le, gyulladást is okozhat!

Eddig miért nem húztad hátra? Hátra tudod húzni úgy, hogy ne okozz magadnak fájdalmat? Könnyen hátramegy a fitymád?

2015. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy fitymaszűkület. Menjél orvoshoz. Rendbe teszik a tökszikét. :)
2015. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viz alatt probald lehuzni akkor sikerulni fog,es alaposan mosd meg!
2015. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha letekered a kézizuhany fejet, akkor van esély, hogy a csőből kiáramló vízsugár be tud hatolni a fityma és a makk közé, "felfújja" a fiymát és kimossa a váladékot. Utána azonban haladéktalanul orvoshoz kell fordulni a műtét miatt.
2015. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen doki!!!
2015. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene azért doki előtt mosni rendesen, mondjuk áztatni, vagy tussal jó sokáig csapatni. Mert a doki nem fog hozzá nyúlni ha tiszta túró. Elküld egy nővérért aki lefogja tisztitani és abból nem lesz köszönet.Inkább csináld magadnak. Tisztán tedd a Doktor orra elé.
2015. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen túró-rudikon segít a körülmetélés.
2015. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Próbálkozz tovább a mosással. húzd hátra, áztasd kicsit víz alatt, csapasd meg a zuhany sugarával (igen, tudom hogy fáj, ez van!).


Nem kell ide semmi orvos.

2015. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!