Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az önkielégítés összefügg a...

Az önkielégítés összefügg a sport teljesítménnyel?

Figyelt kérdés
Csáó. Nem tudom hogy ez másnál is így van e, de múltkor kipróbáltam hogy egy darabig nem verem ki, és amikor edzésre mentem akkor kb 10x jobb volt a teljesítményem mintha kivertem volna. És nem csak ez, hanem például sokkal magabiztosabb is vagyok ha hanyagolom pár napig, a közérzetem is jobb meg minden. Persze azt már jól tudom hogy TST szabadul fel az önkielégítésnél, meg prolaktin utána stb stb, de azért nem hittem volna hogy ilyen szinten összefüggésbe hozható a két dolog. Vagy csak nálam? Mások tapasztalataira lennék kíváncsi. Köszi. 20/F

2015. júl. 5. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagy versenyek előtt és közben tiltva van a szex az élsportolóknál. Az önkielégítés is egyfajta szex.
2015. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát
2015. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már a nagy versenyek előtt sem tilos a maszti.és a szex sem .Feladták már ezt az álláspontot .A vizsgálatok pont az ellenkezőjét mutatták .A részletekbe nem megyek bele .

Kérdező te pszichésen hatottál magadra .Ettől volt a jobb eredmény .

2015. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!