Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik, hogy emiatt fáj a...

Létezik, hogy emiatt fáj a makkom?

Figyelt kérdés
Van PPP-m. Tegnap elõtt gatya nélkül aludtam hason fekve. Lehetséges hogy kidörzsölõdött? Nem fàj folyamatosan csak idõnként, ha úgy ér hozzà a combom. Akkor egy pici alig érezhetõ szùrò fàjdalmat erzek de csak a baloldalàn. Lehet kiszàradt a makkom? Neertem màr 1 hete. A PPP mãr kb 7 éve megvan, eddig sosem volt gondom vele..

#makk #papul pénisz
2015. júl. 8. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondod hogy neked van P? Abbol is 3 db? Jo mert en meg talaltam maganhangzokat, ha gondolod szivesen kuldok, hogy tudj rendesen irni.
2015. júl. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem is az ágyban,de kidörzsölődhetett,kiszáradhatott.
2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, lehet kidörzsölődött. El kell múlnia a fájdalomnak néhány napon belül. Ha továbbra is jelentkezik fájdalom, akkor más probléma van. A PPP-nek semmi köze nincs ehhez.
2015. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A PPP semmilyen tünetet nem okoz. Ha kidörzsölted, annak is el kel múlnia nemsoká.
2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Első neked meg a qurvaanyád :)
2015. júl. 8. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha van fitymád akkor biztosan nem dörzsölődött ki.Ha nincs akkor meg mitől olyan érzékeny .Ne aludjál meztelen ,akkor semmit sem szedsz össze az ágyneműről,ami előzőleg más testrészedről került oda .Mert ilyen is létezik .
2015. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!