Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik pók mérgének van...

Melyik pók mérgének van potencianövelő hatása?

Figyelt kérdés

Néhány évvel volt a sláger rádióban annak idején, hogy tudósok felfedezték, hogy a pókméregnek potencianövelő hatása van. Nem tudom ebből mi igaz csak kíváncsi vagyok.

Ha ez tényleg igaz melyik pók mérgéből nyerik a potencianövelőt?


2010. márc. 4. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlen Boros Bochkor találta fel?
2010. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy! Akkor nem írtam volna ki ezt a kérdést.
2010. márc. 4. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Első voltam. Nem tudom, csak egy kicsit poénosra fogtam, mert ez a két agyament mindenből viccet csinál. Esetleg az interneten keressél rá. Például. Googliba beírod: - Mit állítanak elő pókméregből? Impotencia növelő pókméreg?
2010. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már nagyon régen hallottam, de azthiszem valamilyen brazíliai remetepók vagy mi volt a neve. :P Vagy vándor?! Nemtudom már. Keress rá ezekre. :)


Azt viszont tudom, hogy nem csak potencianövelő, hanem halálos méreg is egyben. Szép halál. :D

2010. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nah utánanéztem, majdnem pontosan írtam le.

Brazíliai vándorpók

[link]

2010. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 madárpók 2 skorpióval együtt a farkadon a tuti, de ha nem akarják a frankót, meg kell őket piszkálni. Mondják még, hogy az orrszarvú szarva is hatásos, tehát, ha az előbbiekre húzol egy alsógatyát + kerget, sőt, farba öklel egy rinocérosz, tuti a sikered a nőknél.
2010. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt hiszem nincs ilyen pók, de állítólag a kifacsart götének a nedve az halálos méreg.
2010. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Errol nem reg lattam egz dokumentum filmet. Nem tudom h mi a neve a poknak, mert mar nem emleksyem, de ayt tudom h ha megcsip orakig tarto fajdalmas erekcio kovetkeyik. Nem lehet tul kellemes...
2010. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lolmár.. Kedves további esetleges válaszadók:


A kérdés már meg lett válaszolva. Ott van a link, és a pókfaj neve.

Olvassátok már el a válaszokat mielőtt beleirkáltok.

Azt meg alapból nem értem, hogy miért válaszoltok, ha nem is tudjátok a választ, ez nem fórum...

2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!