Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hát borotválása?

Hát borotválása?

Figyelt kérdés
Csak picit szőrös a hátam, de ahol igen ott elég hosszú szálak vannak (vállam környékén több van). Ha leborotválom akár pengével, akár nullás géppel, attól nem fog több és gyorsabban nőni igaz? Szóval nyugodtan le lehet borotválni? Vagy milyen megoldás van még?

2015. júl. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Több nem fog nőni, de hajnyiroval lehet jobb lenne. ..
2015. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ott nem szokták azért,de te tudod..


inkább csak vágd vissza ha ennyire zavar

2015. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leborotválhatod, de ha egyedül nehezen megy, le tudod gyantáztatni, ha nagyon zavar.
2015. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi akarsz te lenni ,majom ? Majd meglátod mi fog ebből bekövetkezni .Persze van aki még buzdít is rá .Ettől nem lesz kevesebb itt a szőrtüsző,és többszöröse nő ki majd egyből .
2015. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
3 as te vagy a világ csodája ,aki egyedül is képes hátat gyantázni .Mi vagy te végül is siva ?
2015. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5

Olvasni tudsz? Tudod mi a különbség a a "gyantázni" és a "gyantáztatni" között, te szellemi fogyatékos!?

2015. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os - Azért nem kell durvulni,,szépen is el lehet mondani
2015. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6 os ,ha tudnád nem irnál butaságokat.ha én szellemi fogyatékos vagyok ,akkor megtisztellek ,te meg szellemi agytröszt vagy .Kár hogy nem jegyeznek sehol.
2015. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legjobb a lézer lenne, csak az időogényes és drága.
2015. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 7 Most is ő kötött belém értelmetlenül, és ez már a sokadik alkalom, ezt magad is láthattad.


# 8 Te mégis miről beszélsz? Milyen butaságot írtam? Én tehetek róla, hogy egy egyszerű mondatot sem értesz meg? És akkor még te provokálsz másokat? Nevetséges vagy!

2015. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!