Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magömlés?!? Bővebben alul .

Magömlés?!? Bővebben alul .

Figyelt kérdés
Olvastam erről a magömlésről, hogy onnantól kezdve lesz képes az ember gyermeket nemzeni magyarul attól a pillanattól lesz spermája az embernek. Elvileg ennek spontán kéne történnie. Nos nekem ilyen nem volt ettől függetlenül van spermám vagy lehet hogy volt csak nem emlékszem rá / nem tünt fel ? 15/F
2015. júl. 13. 02:54
 1/4 anonim válasza:
2015. júl. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Ennek nem csak spontán kell jönni.Éjjeli alvás közben szoktak ezek megtörténni,de ez sincs korhoz kötve .Olyan is van akinek élete során csak párszor fordul elő .Az sem biztos ,hogy ettől már utódot is nemzeni tud .Ehhez érett,és megfelelő mennyiségű ivarsejtre van szűkség .1 ml ben min,19 millió .Nem mindegyik spermiumnak az a feladata hogy a petét megtermékenyitsék .Te győztes spermium voltál az biztos .
2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első magömlésre gondolsz? Az történhetett éjszaka, álmodban vagy maszturbáció közben is. Lehet, hogy neked éjszakai spontán magömlésed még nem volt, de ettől még ugyanúgy nemzőképes vagy.
2015. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vetted észre ,mert éjszaka volt spontán.
2015. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!