Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb oldali here fájdalom?

Jobb oldali here fájdalom?

Figyelt kérdés
4 napja kezdődött, hogy amikor orrot fújok vagy köhögök, akkor fáj a jobb oldali "golyóm" a herémbe. Néha elmúlik, de nem túl hosszú időre. Kb. 4 hónapja volt egy lágyéksérv műtétem. A herémet tapogatva nincs elváltozás, nem lett nagyobb, nek szineződött el. Én heresérvre gyanakodom, de a bél nincs a herében. Orvoshoz nem tudok elmenni, mert jelenleg nyaralok..

2015. júl. 14. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is volt ilyen kb. 10 éves lehettem és akkor egész nyáron ez volt, fájt de csak egyik még mai napig sem tudom mi volt az oka. Egyébkénk jobb lenne ha kiírnád hány éves vagy.

17/F

2015. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

15/F

És magátol elmúlt?

2015. júl. 14. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A korodban fájhat a növekedés miatt is pl.
2015. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy akár begyulladva is lehet,mert hőemelkedésem is van esténként.
2015. júl. 14. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Lágyék sérvnek semmi köze a herékhez.A lágyéksérvet népiesen here sérvnek is nevezik .A bél meg a zscsiba szokott lecsúszni ,és nem a herébe .4 hónap nem egy olyan nagy idő,a belső seb gyógyulásához .Neked van egy belső varratod is,ami a növekedéssel húzódhat.Pontosan akkor,ahogy irod .Ha lehet ne feszitsed a hasfalat,mert ilyenkor jön a fájdalom is .Korod miatt téged még a hagyományos eljárással műthettek,háló nincs beépítve .
2015. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha fekszem és köhögök akkor nem faj. Ha felallok es utana kohogok akkor faj. Neha allva is elmulik.
2015. júl. 14. 12:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, voltam urológián és nincs semmi baj a herémmel, illetve sérvem sincs. 16-18 éveseknek szokott fájni, azt mondta a doki, hogy minden nap minimum van egy olyan páciense, akinek ez a baja.
2015. júl. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!