Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrzet és a növés között van...

Szőrzet és a növés között van összefüggés?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy már mindenhol szőrös vagyok,mint egy férfi.A szakállam már sötét és kezd erősödni,nem pihe szerű.Sokan idősebbnek is néznek,mint amennyi vagyok.A hangom is mély,csak magasságilag vagyok elmaradva a kortársaimtól :/

Mondjuk apum se magas 175-176cm,de szeretnék akkora lenni mint ő vagy magasabb.Pár hónapja töltöttem a 15-öt.(170centi vagyok)


2015. júl. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nőhetsz.
2015. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. És még nőhetsz.
2015. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magassagod nem rossz, de még nyulhatsz
2015. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj feleslegesem.Bent vagy a kamaszkorban,mindened növekszik még .
2015. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a kamaszkor elején van a magasság és szőrzet között összefüggés.


Általános iskolásoknál 13-14 éveseknél ,(néha van hogy 15-16 éves korban is )akik gyakran nagyon alacsonyak ott van hogy alig vagy mêg nincs is szőrzet,esetleg később alakul ki és gyakran amig nem kezdenek el megnyúlni magasságra (164-170 cm fele legalább)a méretük is kicsi.Sokan panaszkodtak erről.

Az átlag 12-13 éves kor elején már szőrösödik,13 évesen már sperma is van.


Alacsony vagy picit de mint az apukád vagy magasabbra is nőhetsz még.


Azért ritkán előfordul hogy valaki 12-13 évesen a többieknêl jóval alacsonyabb mêgis velük együtembe serdül,de inkább picit később kezdenek fejlődni.

2015. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!