Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok nektek borítja szőr a...

Srácok nektek borítja szőr a combotok hátulját ami összenő a nemi szőrötökkel (fenék, pénisz környéke), ha igen mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
17/f

2015. júl. 23. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2015. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a segged,farkad egyformán szőrös?
2015. júl. 23. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szőrös.. de nem igazán érdekel.. nem véletlen van ott, leborotválni meg nem fogom, mert akkor meg szúr, mint a hétpokol gondolom..:D akinek nem tetszik, ne nézze.. az utcán meg úgyse mutogatom a seggemet~

17/f

2015. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg, amíg kialakul a teljes testszőrzeted, majd vedd szemügyre, esztétikailag hogyan hat. És ha valahol aránytalanul szőrösebb vagy, mint máshol, akkor ott szőrteleníts. Lehet ritkítani, mint a hajat, ha olyan a fenékszőr, mint a jetinek, vagy lehet gyantázni, az nem azt jelenti, hogy mindig csupasz lesz, hanem megritkul, meggyengül tőle, mindig kevesebb nő vissza, mint eredetileg volt. Nálunk, nőknél elvárás, hogy ne legyenek szőrösek, főleg a láb és a bikinivonal, hidd el, nekünk is ki kell böjtölni a szőrváltást az újabb gyantázás előtt, havonta kb. 4-5 napig szalonképes az ember, ez evvel jár.

Ha lázerrel akarsz szőrteleníteni, az egy egyéves projekt, és 3-5 évig tart a hatása.

2015. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3: szerintem nem a farpofák közti részről beszél, van, akinek az egész feneke szőrös a derekáig.
2015. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tudom.. de nem értem miért lenne probléma.. férfiből van.. a férfi szőrös.. ha őt nem zavarja az, hogy ott van, akkor fölösleges leszedetni.. ha az egész teste szőrös (comb, láb végig, akár még has is..), akkor meg esztétikailag hülyén is néz ki, ha ott le van gyantázva
2015. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6: A nő is szőrös.

Ha összeadjuk az összes férfin lévő szőrt és összehasonlítjuk az összes nőn lévő szőr összegével, akkor a nőkön kevesebb van valamennyivel, de a nő is szőrös.

És felteszem azért zavarja, mert mai szokások szerint az ápoltsághoz bizonyos fokú szőrtelenség képzete társul.

2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"ha az egész teste szőrös (comb, láb végig, akár még has is..), akkor meg esztétikailag hülyén is néz ki, ha ott le van gyantázva"

Ld.a 4-es pont kifejtő részét. Köszi.

2015. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze nekem is van. Semmit se csinálok vele
2015. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen.Egybefüggően mindenhol szőrös vagyok.
2015. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!