Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szorít a péniszemen a fityma...

Gyurto kérdése:

Szorít a péniszemen a fityma ha merev állapotban hátra húzom. Nem hinném hogy fityma szűkület de bármi lehe. Valami ötlet hogy mit lehetne tenni elenne?

Figyelt kérdés

Így néz ki merev állapotban:

[link]

csak szorít és nem mondom hogy fáj de a kellemetlen és a fájdalom határán van. (15 éves vagyok)


2015. aug. 1. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyújtsd.
2015. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

Lehet hogy Isten jándéka hogy ne menj kisértésbe.

De ha agazszt metéltesd körül magad.

Vagy izomlazítót kenj a péníszedre, vagy vegyélbe és lassan huzogasd. De még olyan meg oldásis vann hogy este

2015. aug. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Fürdés közben meleg vizet engedsz rá és finoman huzogatod.
2015. aug. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia. Olvastam hogy szorí a fitymád. Azt szeretném mondani hogy 15 korban az nagyon nem jó. Bocsi hogy megkérdezem: szoktál maszturbálni? Amúgy 16 vagyok
2015. aug. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Pedig az fitymaszűkület.

Nem tudom miért ez most ilyen elterjedt a fiataloknál.

Az én időmbe nagson ritka volt.

2015. aug. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez már pedig tényleg fitymaszűkület, ahogy előttem lévő is írta.

Mindenképp nézesd meg orvossal, ne halogasd, mert ez komoly dolog!

2015. aug. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig az
2015. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon enyhe szűkület lehet ha azért hátra tudod húzni

Valaki azt irta metéltesd körbe magad.Könnyen írta ,mert a kibicnek semmi sem drága .Az ilyen esetekre legalább 4 megoldást tudnak az orvosok a körbemetélés előtt.

A linkből nekem semmi sem derült ki .

Kicsit szorgalmasabbnak kellene lenned az ügyben hogy táguljon a bőr ,de ehhez viszont bőrlágyítót is kellene használnod .Ehhez a melegvíz kevés .

2015. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Meleg vízben tornáztasd a fitymád attól tágulni tud,rövid időn belül 3-4 hét alatt is sokat javulhat!

Ezt mivel hátra tudod húzni metêlni semmikêpp se kell,ne ius hallgass arra aki ilyet ajánl!

Ha urológushoz elmennél lehet szteroidos kenőcsöt írna fel(egyedül elmehetsz már,csak tb kártya kell,rendelésinmidőt nézd meg és menj el ha a fityma tornáztatás nem segítene).

2015. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!