Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kivel lehetne beszélni masztur...

Kivel lehetne beszélni maszturbációról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

írhatsz

18/f

2015. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Valaki meg?
2015. aug. 3. 17:15
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Látom sokan írtak neked ,de dél óta már szinte senki .

Én is láttam a kérdésed ,csak időm nem engedte a válasz írást .Sajnos a korodat nem közölted ,pedig ilyenkor ez a legfontosabb.Olvastam milyen fiatalok akarnak kioktatni,olyanok talán akik még maguk is oktatásra szorulnak .Én nagyon kiváncsi lennék rá,miket is irtak neked

Válasz levélben akár be is másolhatnál párat .

Pár fiút már megtanitottam itt masztizni,de még egyebekre is,amit egy fiúnak már kell is tudni .

Nem akarok én kérkedni azokkal az írásokkal amit ilyen fiuknak küldtem,de a válaszban a köszi mellett még az volt "király vagy ,végre valaki aki értelmesen mond el mindent a témáról "

.A lehetőség neked is adott .


Szeva! D

2015. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit!
2015. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én már 5 éve csinálom napi többször is én azt monddom tapasztald ki találd meg azt a pontot ahol a legjobb hiddel a lányokè bonyolultabb (nekem is volt már benne részem)
2015. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Írj :) én is abba a korba vagyok
2015. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!